AudioQendra.com
English / Shqip
Search
Albums: All / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Home > Albums > K > Kenge RAP

Share @ Facebook  Share @ Twitter  Bookmark it  Send to a friend
 Name of the songPublishedSizeListenedDownloadedComments
Kenge RAP > G-Punisher ft Double A - Nuk ka si na10/09/20102.82 MB318 times89 times4
Kenge RAP > 2 Përqind ft Maska records - Diss Big Wolf02/09/20103.66 MB136 times46 times1
Kenge RAP > OxyGen feat MC - Egoistat23/08/20103.17 MB203 times95 times1
Kenge RAP > 2 Tona - Jom nxan18/08/20105.82 MB141 times73 times0
Kenge RAP > M.T.B Sein ImmeR - Parlamenti i jem02/08/20102.40 MB94 times35 times1
Kenge RAP > M.T.B Sein ImmeR - M`fal zemër02/08/20102.36 MB111 times32 times0
Kenge RAP > Mc Kresha feat Dr Mic - Lyrical Warfare07/07/20103.90 MB226 times180 times2
Kenge RAP > 2 Ton feat Xhavit Abdyli - Të pres07/07/20102.99 MB91 times36 times0
Kenge RAP > 2 Ton - Jom nxon07/07/20102.90 MB103 times44 times0
Kenge RAP > 2 Ton - Fresh07/07/20103.34 MB84 times32 times0
Kenge RAP > Flow-D feat 4 US - Krejt23/06/20104.72 MB103 times42 times0
Kenge RAP > Night Stars feat Shkupi Soldiers - E bojna HOT23/06/20104.39 MB101 times61 times0
Kenge RAP > Capital-T - Rrenci07/06/20102.79 MB175 times146 times2
Kenge RAP > 4US feat Big-D - Hands Up06/06/20105.30 MB102 times42 times0
Kenge RAP > Prince Double H - Xhihadi jem - Diss Don Anton Kqira13/05/20109.91 MB188 times95 times3
Kenge RAP > SoKol a.K.a PrObLeMi - LasT KinG`s Ft Shinobi & HarshZ D-Sype - Never stop13/05/20105.92 MB116 times50 times0
Kenge RAP > Loco - Biznis ne Kosove21/08/20082.45 MB99 times1361 times3
Kenge RAP > ETNA ft J-LaNe - Tetovare17/08/20083.27 MB157 times1743 times12
Kenge RAP > Crazy EagLe ft BaGGerI - Pun pa pun17/08/20084.94 MB93 times608 times0
Kenge RAP > O.G Den Ft. Issak - Ti vetem me thu prit17/08/20083.28 MB64 times384 times0
Kenge RAP > Restyle - Ne Dragash28/07/20082.31 MB76 times253 times4
Kenge RAP > Maksi - Bari 228/07/20083.98 MB85 times137 times0
Kenge RAP > Libri - Sonte jom me ty28/07/20083.73 MB80 times169 times0
Kenge RAP > Bloodz - Rrug e Gjat28/07/20083.05 MB70 times134 times0
Kenge RAP > Bad Buqe - The Queen is writing bitch - Diss Elvana Gjata28/07/20083.05 MB104 times290 times2
Kenge RAP > B-Genius - Ndrysho28/07/20083.87 MB94 times245 times4
Kenge RAP > AG ft NeryMC - TShkatroj28/07/20083.97 MB61 times228 times17
Kenge RAP > Trouble B - Mimengjes qyteti jem07/07/20082.36 MB51 times176 times0
Kenge RAP > Toni ft. Ra-ReB , Poli , Dellta and Silvya - A ban met ngre07/07/20083.14 MB70 times192 times0
Kenge RAP > TeaM-ox - Qika e Klases07/07/20083.83 MB79 times338 times2
Kenge RAP > Ra-ReB ft. Poli Don-Ar and DeLlTa - LoqKo07/07/20082.24 MB72 times179 times0
Kenge RAP > PlumiiVdekjes ft. TaLi a.k.a Krimineli - Rap Kills07/07/20082.90 MB102 times142 times0
Kenge RAP > OverLord- I Pa arritshem07/07/20082.92 MB77 times101 times0
Kenge RAP > Over Dose - Gabimet07/07/20083.19 MB47 times110 times0
Kenge RAP > North Crew - We are Back07/07/20083.38 MB62 times79 times0
Kenge RAP > NiiL-B ft. O.D - NiiL-B e O.D07/07/20082.63 MB63 times126 times0
Kenge RAP > NiTi-BronX - Matura07/07/20083.58 MB68 times231 times1
Kenge RAP > NiTi-BronX - Shum po folin07/07/20082.25 MB48 times125 times2
Kenge RAP > Mc Qoppa Feat Bad Life - Fillimi i Fundit07/07/20083.53 MB142 times151 times1
Kenge RAP > MC Qoppa - Blemani Albumin07/07/20082.91 MB76 times145 times4
Kenge RAP > Loco - Arbas Sound - Smoke ma Weed07/07/20081.91 MB80 times137 times1
Kenge RAP > Gimi G - Drejtat i thejna07/07/20083.15 MB65 times117 times1
Kenge RAP > G-Fighter Ft Meritol - Ma tmirt07/07/20083.25 MB83 times65 times0
Kenge RAP > Eclipse - Ma tmirt07/07/20083.25 MB52 times64 times0
Kenge RAP > DonTon - Ka Dallim Repi Jem07/07/20083.16 MB59 times80 times0
Kenge RAP > Don Assassin ft Don Ghetto - Don Don07/07/20082.68 MB58 times90 times0
Kenge RAP > CracKpOt feat GMC - Sjom GanSTar07/07/20084.27 MB50 times75 times0
Kenge RAP > WhoBrave Ft. RascoM dhe B-Genius - Dikur07/07/20085.86 MB71 times133 times0
Kenge RAP > RascoM aka Gor.KillaH - Njo prej meje07/07/20081.11 MB52 times72 times0
Kenge RAP > RasCom ft StronGi ft WhoBrave ft NatrA - Jeta ushtarit07/07/20089.29 MB57 times84 times0
Kenge RAP > PhizZ , TriLL MC , diBzz , TauLanT - Hip Hop o ka knohet07/07/20084.90 MB50 times80 times0
Kenge RAP > NG feat Gazi-G - Aj mun mem Gjyku07/07/20083.82 MB56 times81 times0
Kenge RAP > Mondy ft. Toni White - Akullore07/07/20085.26 MB83 times500 times2
Kenge RAP > LiLsLim ft Lushi - Sje Gangster07/07/20083.71 MB43 times54 times0
Kenge RAP > LeGenda ft. XGansta - Ky osht RAP07/07/20083.74 MB46 times66 times0
Kenge RAP > Jeton - Chillen07/07/20083.16 MB50 times104 times0
Kenge RAP > Ekrem Gj. Ft. Rameka - Ninullat07/07/20084.13 MB64 times102 times0
Kenge RAP > Ekrem Gj. - Krejt Sicko07/07/20085.71 MB57 times67 times0
Kenge RAP > Ekrem Gj. - Diss - Bujes07/07/20082.86 MB56 times77 times1
Kenge RAP > Eki Nox Ft. Keepman - Zanatli07/07/20081.55 MB48 times61 times0
Kenge RAP > Eki Nox - BORN07/07/20083.57 MB41 times69 times0
Kenge RAP > Dr.Nushi ft. OGB - Ngone07/07/20086.02 MB56 times67 times0
Kenge RAP > Dj Suat feat. Mc Lara dhe Mc Shkupi - Na ju shkelim07/07/20083.84 MB68 times150 times0
Kenge RAP > D.O.G ft. Real 1 dhe Lurro - Nr. 107/07/20084.94 MB59 times1731 times22
Kenge RAP > D.M.K ft. F-Tim dhe Ada - Vera07/07/20083.31 MB52 times171 times0
Kenge RAP > Buja - Motra Ekit07/07/20081.41 MB47 times146 times0
Kenge RAP > Bim Bimma Ft. MC Kresha - Hustlin07/07/20083.71 MB112 times259 times0
Kenge RAP > Crazy EagLe - n12 tnates07/07/20083.30 MB53 times169 times2
Kenge RAP > GhettoSparkz ft Jana - Hey21/05/20082.48 MB55 times488 times3
Kenge RAP > Cyanide - Shpinen ta thej21/05/20083.34 MB58 times500 times2
Kenge RAP > Bazzuka - Ju tkeqen qe na doni21/05/20086.02 MB74 times367 times2
Kenge RAP > J2L feat Acid-2CJeta - Chill Out29/03/20083.43 MB57 times670 times1
Kenge RAP > Mondy feat K-Master - Ecni tash kceni28/03/20084.19 MB64 times332 times0
Kenge RAP > Mondy dhe Toni White - Blla Blla Blla28/03/20085.01 MB55 times269 times1
Kenge RAP > Roni - Zoti osht i Madh24/01/20083.90 MB95 times2869 times15
Kenge RAP > Ex King - Shiu i fundit24/01/20084.70 MB214 times1470 times10
Kenge RAP > Cyanide - Une24/01/20085.89 MB66 times990 times9
Kenge RAP > Den ft Issak dhe Bekim Rexhepi - Harroje (beep)02/01/20083.42 MB41 times641 times10
Kenge RAP > BaBa Issak ft. Juli dhe VeT-On - Flak e nxeht (House Mix)02/01/20083.49 MB58 times814 times3
Kenge RAP > Betimm ft Drin dhe BassReFLeX - 3 Mbretet30/12/20072.94 MB51 times459 times0
Kenge RAP > TheG-nius feat Tuli-G - We Back23/12/20073.82 MB44 times405 times1
Kenge RAP > Nj1shi - Ska Real HipHop23/12/20072.98 MB54 times631 times1
Kenge RAP > Baba Trodon feat Mr.Valos dhe Besniku - Pse me le ne vetmi23/12/20073.99 MB77 times889 times9
Kenge RAP > Baba Trodon Feat Arjan Effecti - Dul Lulija23/12/20072.51 MB74 times809 times11
Kenge RAP > Rapology - Mshoj X19/11/20073.60 MB38 times238 times1
Kenge RAP > DA - Biznes19/11/20073.04 MB44 times148 times0
Kenge RAP > Stop S3S - Premtime dhe fjale30/10/20073.50 MB75 times193 times0
Kenge RAP > Urban Style - Gangsta Cllab26/10/20071.65 MB72 times284 times0
Kenge RAP > PreSioni ft. JeTon Klepto - Qka pate qka spate26/10/20072.89 MB57 times252 times0
Kenge RAP > Mr.Trimi dhe Dr.snake dhe Mr.VaLoS - Dont Fuck With Us26/10/20073.05 MB52 times156 times1
Kenge RAP > Mr.Trimi - BudaLLt26/10/20071,021.96 KB49 times142 times2
Kenge RAP > Boom Gang - Qaj per ty26/10/20073.63 MB73 times199 times0
Kenge RAP > BloodySoldierZ - Moj Non26/10/20074.25 MB46 times200 times1
Kenge RAP > Baba Trodon dhe Mr.Trimi - Ju perkuni (Diss tuli-g dhe Bela-g) 200726/10/20076.39 MB132 times609 times19
Kenge RAP > Alba G Feat Stresi 200726/10/20079.47 MB122 times271 times3
Kenge RAP > A-T Jack Ft. Dr.Rabbit dhe Baba Trodon - Luje Luje 200726/10/20078.14 MB48 times388 times0
Kenge RAP > Gjyks ft. Bekim Deari - Gabimi 200706/08/20074.12 MB53 times405 times0
Kenge RAP > Gjyks feat Vizzy - Kce 200706/08/20072.98 MB44 times225 times0
Kenge RAP > Ghetto Sparkz - The Kings 200706/08/20073.36 MB58 times173 times0
Kenge RAP > Ghetto Sparkz - Kapnu Diku Tjeter 200706/08/20075.35 MB44 times184 times3
Kenge RAP > Ghetto Sparkz - Hajde 200706/08/20073.60 MB54 times250 times4
Kenge RAP > Cyanide - Se ki dit26/02/20072.43 MB51 times1259 times2
Kenge RAP > Capital T ft. Immortel - Be Happy26/02/20073.14 MB86 times750 times3
Kenge RAP > BiGWolF - Jeta Neper Vdekje26/02/20073.75 MB46 times621 times1
Kenge RAP > Bidaki - Ti Je Hije26/02/20073.62 MB42 times702 times2
Kenge RAP > Alboholics - Per mu26/02/20071.67 MB55 times830 times0
Kenge RAP > Shum` Sert feat. Casp - oo - Mc Kresha & Dutch19/02/20072.81 MB67 times767 times1
Kenge RAP > SeLA a.k.a BosZMaN - Per Ni Fjal (Unikkatil & Gold a.g diss)19/02/20072.73 MB161 times1131 times12
Kenge RAP > SeLA a.k.a BosZMaN - BosSs (diss Mul a.k.a MG)19/02/20073.24 MB78 times961 times22
Kenge RAP > Pshtymi do Rima feat. MC Kresha,Difro,Casp - oo - & Dutch19/02/20071.92 MB65 times394 times2
Kenge RAP > Pikado ft Simpatiko - Ja(y)zide19/02/20073.11 MB50 times395 times1
Kenge RAP > Ekrem-G - Diskotek19/02/20072.60 MB55 times409 times1
Kenge RAP > Buja - Po doni fam Ft. Vz & Tribun (Diss Double G)19/02/20073.31 MB56 times857 times8
Kenge RAP > Zinxhirt - Fuck Serbs16/02/20074.89 MB77 times1096 times3
Kenge RAP > Xhema - Per Nenen16/02/20072.58 MB101 times799 times1
Kenge RAP > RaMeKa Ft. Dredha - Zerat E Poetve16/02/20071.88 MB41 times308 times0
Kenge RAP > Presioni ft Jeton - Zan zan16/02/20071.28 MB56 times552 times1
Kenge RAP > Milot - A Po Romshev16/02/20073.37 MB50 times464 times1
Kenge RAP > Mc Records - 44 Magnums feat. caspo, mc kresha, daq snupa16/02/2007579.77 KB53 times399 times0
Kenge RAP > Mc Kresha Dutch Casp-oo - I kem bo kushtet16/02/2007780.56 KB52 times405 times1
Kenge RAP > Mc Kresha,Casp oo,Dutch,Difroo - Maje n`Men16/02/20072.36 MB74 times727 times5
Kenge RAP > M-afia - Rugova16/02/20072.34 MB74 times631 times2
Kenge RAP > Izi ft Duda - Per inati16/02/20073.04 MB55 times511 times9
Kenge RAP > Infinit Crew - Nese je16/02/20074.96 MB56 times497 times7
Kenge RAP > I-ZI - Babushi16/02/20073.04 MB54 times303 times0
Kenge RAP > Gangsteri & Toni.G - Oj Prishtin16/02/20071.60 MB58 times376 times1
Kenge RAP > GLG ft Sefe Duraj - Mos me le16/02/20073.05 MB183 times1079 times10
Kenge RAP > Fugaa Real1 - Ska mu nal16/02/2007227.81 KB60 times483 times0
Kenge RAP > F-Tim ft. Az-M - Kejt i kallum16/02/20072.07 MB68 times274 times1
Kenge RAP > Era Corrupted Ft. Sickoz by Heart & Spinna - Kom`t Nalt16/02/20074.09 MB77 times358 times1
Kenge RAP > Double G Army UniKKatiL dhe Tingulli 3Nt Diss16/02/20072.30 MB94 times1474 times51
Kenge RAP > Dj.Cimi ft. Baba Trodon - Diss per krejt inatgit16/02/20072.42 MB72 times672 times4
Kenge RAP > Difro, Mc Kresha, Daqi, Caspo, Dreqi - Kush16/02/20072.42 MB68 times319 times1
Kenge RAP > Cyanide ft Invador & Dogg-Mack - T`Masakroj16/02/20072.62 MB67 times599 times0
Kenge RAP > Crino aKa Shpati ft Street-Life - Bonu sikur na16/02/20072.03 MB57 times291 times1
Kenge RAP > Casp - oo - Daq - Difro - Kerkush se din16/02/20071.91 MB43 times313 times1
Kenge RAP > Casp - oo - Daq - Difro - Ft Ardian - Kom Menime aha uh16/02/20072.10 MB48 times323 times0
Kenge RAP > 2Li-G Brutal Big-Wolf - Tash Gjuj16/02/20073.90 MB52 times917 times2
Kenge RAP > Eki Nox - 124420/01/20073.60 MB69 times708 times1
Kenge RAP > Misterioz - Mihane20/01/20073.35 MB82 times847 times0
Kenge RAP > NDBs feat Elida Kryeziu - Kena Party20/01/20073.32 MB59 times1865 times3
Kenge RAP > Eki Nox - Shplut20/01/20073.47 MB76 times486 times0
Kenge RAP > Maksi feat. Shina - Aksion20/01/20074.11 MB71 times505 times0
Kenge RAP > Misterioz. feat. Enver Petrovci - Profesion20/01/20074.11 MB65 times511 times0
Kenge RAP > Capital-T feat. Imorte - Be Happy20/01/20073.25 MB64 times640 times0
Kenge RAP > Engjujt e Nates - Black in the game20/01/20073.86 MB67 times486 times0
Kenge RAP > Dj Cimi feat Legenda - Armata e Kosoves20/01/20074.06 MB107 times1680 times5
Kenge RAP > Toni - Hapi Syte25/12/20063.01 MB49 times1193 times0
Kenge RAP > Rikthimi - Hip-Hop25/12/20063.36 MB75 times1092 times4
Kenge RAP > Hija e jetes - O Sa lezet25/12/20063.44 MB68 times1191 times0
Kenge RAP > Syri i Shqiponjes - Luje Luje25/12/20063.73 MB83 times1188 times4
Kenge RAP > Rikthimi ft Big Man & Angjelina - Albanians in the club20/12/20062.97 MB64 times548 times0
Kenge RAP > LRC - Extazy20/12/20063.38 MB76 times691 times4
Kenge RAP > Hip Hop Soldiers - Jump20/12/20063.02 MB59 times368 times1
Kenge RAP > GLan-G - Me eks20/12/20062.81 MB54 times352 times3
Kenge RAP > Erinda - Flake20/12/20064.30 MB45 times482 times0
Kenge RAP > AGB - Hej Kamariere20/12/20063.58 MB86 times1009 times0

© 2007-2010 We are not affiliated with any of the media files here.
All media files are sended by singers/groups or their producers for pomotional purposes only.
online users!