AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Greta Zani > Esmere mos ma pi rakinë, Si m`je bo mi t`morsha tkeqen

Esmere mos ma pi rakinë, Si m`je bo mi t`morsha tkeqen - Greta Zani
Publikuar: 08/08/2012
Madhësia 9.48 MB
Shkarkuar 89 herë
Dëgjuar 118 herë
Vlersuar 0 herë
Komentuar 0 herë
Komente
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!