AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > T > Tjera > Gëzim Nika - O sa mir që jam shqiptar

Gëzim Nika - O sa mir që jam shqiptar - Tjera
Publikuar: 10/09/2010
Madhësia 3.20 MB
Shkarkuar 338 herë
Dëgjuar 486 herë
Vlersuar 11 herë
Komentuar 0 herë
Komente
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!