AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Dafina Zeqiri > Vigun - Blla, blla, blla

Vigun - Blla, blla, blla - Dafina Zeqiri
Publikuar: 07/07/2010
Madhësia 2.78 MB
Shkarkuar 452 herë
Dëgjuar 791 herë
Vlersuar 9 herë
Komentuar 3 herë
Komente
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!