AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Antigona Rustolli > Rrushi i tanve

Rrushi i tanve - Antigona Rustolli
Publikuar: 24/01/2008
Madhësia 3.19 MB
Shkarkuar 1098 herë
Dëgjuar 390 herë
Vlersuar 4 herë
Komentuar 2 herë
Komente
  • Momentalisht 3.25/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlersime: 3.3/5 (4 vota)
Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
Këngë tjera nga
Antigona Rustolli
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!