AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Nexhat Osmani > Mashalla oj qik

Mashalla oj qik - Nexhat Osmani
Publikuar: 23/12/2007
Madhësia 3.25 MB
Shkarkuar 9486 herë
Dëgjuar 857 herë
Vlersuar 38 herë
Komentuar 23 herë
Komente
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!