AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > T > Tjera > Vellezerit Abazi - Isha ne vetmi

Vellezerit Abazi - Isha ne vetmi - Tjera
Publikuar: 07/12/2007
Madhësia 5.94 MB
Shkarkuar 2877 herë
Dëgjuar 276 herë
Vlersuar 35 herë
Komentuar 67 herë
Komente
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!