AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Mevaip Sadiku > Tallava 3

Tallava 3 - Mevaip Sadiku
Publikuar: 06/09/2007
Madhësia 3.90 MB
Shkarkuar 2176 herë
Dëgjuar 542 herë
Vlersuar 17 herë
Komentuar 22 herë
Komente
  • Momentalisht 3.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlersime: 3.0/5 (17 vota)
Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!