AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Nexhat Osmani > Zemra, Zemren e don 2007

Zemra, Zemren e don 2007 - Nexhat Osmani
Publikuar: 27/06/2007
Madhësia 3.90 MB
Shkarkuar 5353 herë
Dëgjuar 875 herë
Vlersuar 11 herë
Komentuar 15 herë
Komente
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!