AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > J > Jonida Maliqi > Buzë detit jemi rritur

Buzë detit jemi rritur - Jonida Maliqi
Publikuar: 07/03/2007
Madhësia 3.32 MB
Shkarkuar 938 herë
Dëgjuar 276 herë
Vlersuar 4 herë
Komentuar 1 herë
Komente
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!