AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Shkëlzen Jetishi > Zejnel Doli - Te i dugoj e re

Zejnel Doli - Te i dugoj e re - Shkëlzen Jetishi
Publikuar: 20/01/2007
Madhësia 2.06 MB
Shkarkuar 2208 herë
Dëgjuar 1109 herë
Vlersuar 4 herë
Komentuar 5 herë
Komente
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!