AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Leonora Jakupi > Kush do ta puth zemrën

Kush do ta puth zemrën - Leonora Jakupi
Publikuar: 25/12/2006
Madhësia 3.07 MB
Shkarkuar 25556 herë
Dëgjuar 1556 herë
Vlersuar 23 herë
Komentuar 40 herë
Komente
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!