AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9

Zotniut - Antigona Rustolli
Publikuar: 21/12/2006
Madhësia 3.75 MB
Shkarkuar 1806 herë
Dëgjuar 275 herë
Vlersuar 1 herë
Komentuar 1 herë
Komente
  • Momentalisht 1.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlersime: 1.0/5 (1 votë)
Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
Këngë tjera nga
Antigona Rustolli
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!