AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Sinan Vllasaliu > Niset Trimi Ne Gurbet

Niset Trimi Ne Gurbet - Sinan Vllasaliu
Publikuar: 21/12/2006
Madhësia 2.83 MB
Shkarkuar 11743 herë
Dëgjuar 2471 herë
Vlersuar 28 herë
Komentuar 13 herë
Komente
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!