AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rosela Gjylbegu > S`dua më të dashuroj

S`dua më të dashuroj - Rosela Gjylbegu
Publikuar: 12/09/2006
Madhësia 4.69 MB
Shkarkuar 4198 herë
Dëgjuar 141 herë
Vlersuar 19 herë
Komentuar 10 herë
Komente
  • Momentalisht 4.58/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlersime: 4.6/5 (19 vota)
Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!