AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9

FB - Fjolla Morina
Publikuar: 31/01/2013
Madhësia 3.29 MB
Shkarkuar 94 herë
Dëgjuar 161 herë
Vlersuar 3 herë
Komentuar 0 herë
Komente
  • Momentalisht 3.67/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlersime: 3.7/5 (3 vota)
Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
Këngë tjera nga
Fjolla Morina
© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!