AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > K > Kadencat

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Kadencat > Kenga - 620/09/20066.35 MB1012 herë5873 herë14
Kadencat > Kenga - 520/09/20064.20 MB652 herë3077 herë3
Kadencat > Kenga - 420/09/20068.29 MB608 herë3277 herë4
Kadencat > Kenga - 320/09/20063.10 MB613 herë3286 herë5
Kadencat > Kenga - 220/09/200610.05 MB754 herë4081 herë3
Kadencat > Kenga - 120/09/20064.80 MB981 herë6137 herë6
Kadencat > Kënga e Zagrebit28/06/20065.97 MB994 herë9892 herë46

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!