AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Artiola Toska

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Artiola Toska > Sheqer31/01/20133.68 MB395 herë118 herë0
Artiola Toska > Goc Tirone jam03/08/20113.95 MB977 herë734 herë0
Artiola Toska > The Dreams - Hajde05/08/20104.25 MB1420 herë502 herë0
Artiola Toska > Ah moj nene02/01/20083.12 MB615 herë2989 herë2
Artiola Toska > Qohen rosat 200721/07/20076.15 MB542 herë861 herë0
Artiola Toska > Duje vjehrren krejt si nanen 200721/07/20073.25 MB669 herë1307 herë2
Artiola Toska > Mos u lodh kot20/12/20063.13 MB600 herë1259 herë0
Artiola Toska > Larg syve larg zemres20/12/20064.21 MB516 herë1568 herë1
Artiola Toska > Vehtes nuk ja fal25/10/20065.42 MB482 herë1808 herë1
Artiola Toska > Ruju goce25/10/20065.61 MB432 herë1201 herë0
Artiola Toska > Njof dy çuna sevdali25/10/20065.80 MB432 herë1342 herë0
Artiola Toska > Nji filxhon u bo sebep25/10/20064.88 MB401 herë1291 herë0
Artiola Toska > Kur vjen dita djell25/10/20064.43 MB359 herë1160 herë1
Artiola Toska > Kenge dasme25/10/20064.60 MB653 herë2696 herë1
Artiola Toska > Jalla, jalla ç`osht kjo jeta25/10/20067.57 MB443 herë1855 herë0
Artiola Toska > Halli nuk i ngjaka hallit25/10/20065.03 MB375 herë1546 herë0
Artiola Toska > Cohen rosat25/10/20064.79 MB384 herë3143 herë1
Artiola Toska > Sa pa fat28/06/20064.60 MB552 herë3379 herë6
Artiola Toska > Një unazë28/06/20063.85 MB545 herë2825 herë2
Artiola Toska > Vjerra28/06/20064.94 MB422 herë2478 herë4
Artiola Toska > Harxhoje Paren28/06/20065.38 MB442 herë2582 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!