AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Arbërie Hadërgjonaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Arbërie Hadërgjonaj > Ylli Demaj - Një trendafil08/05/20135.47 MB471 herë257 herë0
Arbërie Hadërgjonaj > Asnjëherë23/03/20134.95 MB342 herë164 herë0
Arbërie Hadërgjonaj > Tani30/01/20136.46 MB120 herë47 herë0
Arbërie Hadërgjonaj > Bëje zemrën hekur08/08/20122.91 MB220 herë109 herë0
Arbërie Hadërgjonaj > Kur nuk shkon, nuk shkon06/03/20114.75 MB607 herë643 herë0
Arbërie Hadërgjonaj > Sa të kam prit24/01/20113.15 MB430 herë364 herë0
Arbërie Hadërgjonaj > Tani me tjetër je26/06/20102.74 MB561 herë455 herë0
Arbërie Hadërgjonaj > Më iku dashuria20/04/20105.66 MB429 herë324 herë0
Arbërie Hadërgjonaj > Puthjen time20/04/20104.29 MB372 herë222 herë0
Arbërie Hadërgjonaj > Pro Band - Oj lulije pëllumb i bardhë18/04/20103.89 MB600 herë291 herë0
Arbërie Hadërgjonaj > Don Pizhi - E ndezim pak28/07/20083.00 MB357 herë2663 herë14
Arbërie Hadërgjonaj > Ik tani30/10/20073.63 MB255 herë1046 herë9
Arbërie Hadërgjonaj > Ti nuk je28/06/20066.10 MB389 herë6669 herë11

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!