AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Anxhela Peristeri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Anxhela Peristeri > Mos më harro (feat Cani) 200727/06/20073.83 MB192 herë2557 herë6
Anxhela Peristeri > Zi e me zi20/12/20063.41 MB185 herë1331 herë4
Anxhela Peristeri > Nje mije e nje djem20/12/20062.80 MB190 herë1411 herë3
Anxhela Peristeri > Mos kerko sex20/12/20063.49 MB239 herë1425 herë4
Anxhela Peristeri > Mos kerko ndjese20/12/20062.82 MB99 herë717 herë0
Anxhela Peristeri > Keshtu do te ndodh20/12/20062.27 MB81 herë560 herë0
Anxhela Peristeri > Eja te vllazojme20/12/20062.60 MB101 herë661 herë0
Anxhela Peristeri > Leri Leri06/07/20063.67 MB167 herë2496 herë2
Anxhela Peristeri > Sonte Dridhuni (Me Big Man)06/07/20063.65 MB210 herë2617 herë4
Anxhela Peristeri > Hej Ti06/07/20064.45 MB119 herë1158 herë1
Anxhela Peristeri > Ti vetëm hesht06/07/20064.17 MB116 herë1312 herë0
Anxhela Peristeri > Nuk ben mekat06/07/20063.02 MB188 herë1663 herë2
Anxhela Peristeri > Leri Leri (DJ Adilo Mix)06/07/20063.81 MB117 herë1425 herë0
Anxhela Peristeri > Ishe Mbret06/07/20065.34 MB290 herë5287 herë17
Anxhela Peristeri > Genjeshtra dashurie06/07/20062.33 MB151 herë3763 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!