AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Anila Mimani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Anila Mimani > E imja dashuri30/01/20133.62 MB219 herë79 herë0
Anila Mimani > Ti je larg30/01/20133.94 MB174 herë48 herë0
Anila Mimani > Vetem ty25/10/20066.59 MB524 herë3961 herë8
Anila Mimani > Nje zeshkan, tjeter bjond25/10/20064.88 MB377 herë2027 herë2
Anila Mimani > Me inat po shkon25/10/20065.89 MB452 herë2873 herë3
Anila Mimani > Macoku im25/10/20065.63 MB279 herë1535 herë2
Anila Mimani > Kjo dynja25/10/20065.12 MB280 herë1418 herë1
Anila Mimani > Hape telefonin25/10/20065.78 MB359 herë2254 herë3
Anila Mimani > Gjumin ma ke prish25/10/20065.05 MB427 herë2152 herë2
Anila Mimani > E cuditshme dashuria25/10/20065.48 MB344 herë2067 herë1
Anila Mimani > Dua25/10/20065.49 MB371 herë2973 herë1
Anila Mimani > Baby25/10/20064.61 MB396 herë3678 herë7
Anila Mimani > Nën ombrellë28/06/20063.35 MB533 herë2147 herë6
Anila Mimani > Në zemër të ruaj28/06/20063.32 MB422 herë2551 herë2
Anila Mimani > Dua ta di sa shum te dua28/06/20063.33 MB622 herë6419 herë21

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!