AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > X > Xhevahirët

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Xhevahirët > More Sulejman djali pabesë20/07/20063.08 MB620 herë2616 herë0
Xhevahirët > Një lajm po e pres11/07/20066.08 MB1158 herë4759 herë3
Xhevahirët > Natë e gjatë11/07/20063.25 MB621 herë2354 herë2
Xhevahirët > Eja11/07/20065.50 MB411 herë1778 herë1
Xhevahirët > Veten e mallkoj11/07/20064.52 MB615 herë2341 herë3
Xhevahirët > Të kam dashur si këta sy11/07/20063.32 MB571 herë2006 herë0
Xhevahirët > Potpuri këngësh11/07/200612.74 MB806 herë3630 herë8
Xhevahirët > Pa ty11/07/20064.46 MB448 herë1612 herë1
Xhevahirët > Malli11/07/20063.93 MB448 herë1648 herë1
Xhevahirët > Kur thotë zemra po11/07/20063.12 MB367 herë1475 herë1
Xhevahirët > Dy data në kalendar11/07/20063.37 MB445 herë2472 herë3
Xhevahirët > Dikur ishe hija ime11/07/20062.51 MB476 herë3096 herë0
Xhevahirët > N`syt E Tu Dua Te Vdes28/06/20063.84 MB781 herë7642 herë8

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!