AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Shqipe Kastrati

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Shqipe Kastrati > Shume xheloze (Me Nazife Bonjaku) 200728/07/20072.71 MB577 herë2768 herë27
Shqipe Kastrati > Qysh besova une (Me Nazife Bonjaku) 200728/07/20072.93 MB333 herë1210 herë4
Shqipe Kastrati > Prap ty te kerkoj (Me Nazife Bonjaku) 200728/07/20073.37 MB328 herë1127 herë1
Shqipe Kastrati > Oh moj nane (Me Nazife Bonjaku) 200728/07/20072.37 MB349 herë1467 herë3
Shqipe Kastrati > Mos lule moj gjane (Me Nazife Bonjaku) 200728/07/20072.00 MB259 herë766 herë0
Shqipe Kastrati > Manushaqe (Me Nazife Bonjaku) 200728/07/20072.04 MB260 herë727 herë1
Shqipe Kastrati > Ku t`ka lala (Me Nazife Bonjaku) 200728/07/20071.96 MB293 herë913 herë2
Shqipe Kastrati > Hajde lule (Me Nazife Bonjaku) 200728/07/20072.30 MB335 herë1077 herë1
Shqipe Kastrati > Gocat (Me Nazife Bonjaku) 200728/07/20072.02 MB226 herë606 herë3
Shqipe Kastrati > Fustani me pika (Me Nazife Bonjaku) 200728/07/20071.89 MB334 herë1029 herë2
Shqipe Kastrati > Fell ne zemer me ke hi (Me Nazife Bonjaku) 200728/07/20072.26 MB355 herë973 herë0
Shqipe Kastrati > Ardhsha djalo me t`shiku (Me Nazife Bonjaku) 200728/07/20073.35 MB363 herë1406 herë1
Shqipe Kastrati > Ministrit në Londër28/01/20074.31 MB621 herë3677 herë10
Shqipe Kastrati > Larg Do te me kesh21/12/20065.02 MB400 herë2676 herë3
Shqipe Kastrati > Lotet e Fundit28/06/20063.55 MB648 herë5108 herë24

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!