AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Gjyle Çollaku

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Gjyle Çollaku > Isha e para30/01/20134.90 MB163 herë74 herë0
Gjyle Çollaku > Skam besu08/08/20123.21 MB209 herë120 herë0
Gjyle Çollaku > Prap kjo zemër31/07/20123.94 MB165 herë85 herë0
Gjyle Çollaku > Si për të mirë, e si për të keq20/04/20104.34 MB490 herë247 herë0
Gjyle Çollaku > Nese Nje Dite28/06/20063.60 MB521 herë6897 herë8

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!