AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Marigona

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Marigona > Pse asnjë fjalë s`më thua20/01/20073.33 MB403 herë860 herë0
Marigona > Tash shko - Sonte (Remix)21/12/20063.83 MB392 herë2309 herë4
Marigona > Ta gjen mami nje sheik21/12/20063.45 MB305 herë1255 herë5
Marigona > Sonte21/12/20064.37 MB511 herë2746 herë3
Marigona > Ska hajgare21/12/20063.55 MB391 herë2098 herë18
Marigona > Procredit Funk21/12/20063.70 MB172 herë447 herë0
Marigona > Nuk e di21/12/20063.10 MB394 herë1042 herë2
Marigona > Nese do te me afrohesh21/12/20063.18 MB459 herë871 herë0
Marigona > Me plase21/12/20063.76 MB455 herë2441 herë4
Marigona > Kur vdekja thret21/12/20061.45 MB264 herë1208 herë0
Marigona > Gurbeti21/12/20064.44 MB338 herë1822 herë11
Marigona > Fshatarja ime21/12/20063.15 MB329 herë888 herë0
Marigona > Dua duart21/12/20063.20 MB182 herë524 herë0
Marigona > Dea21/12/20063.34 MB196 herë767 herë1
Marigona > Dashni me brina21/12/20063.36 MB234 herë1134 herë3
Marigona > Bardh apo zi21/12/20061.63 MB180 herë661 herë0
Marigona > Ajshe21/12/20063.19 MB371 herë1357 herë1
Marigona > Ne mes nesh (Me Anjezen)21/12/20063.63 MB438 herë1434 herë1
Marigona > Ah sa Keq28/06/20063.22 MB297 herë2408 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!