AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Adelina Thaçi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Adelina Thaçi > Visar Rexhepi - Kontrast28/07/20085.39 MB526 herë6237 herë23
Adelina Thaçi > Sonte26/10/20073.90 MB544 herë880 herë4
Adelina Thaçi > Pres një çast28/06/20065.41 MB305 herë2723 herë3
Adelina Thaçi > Shko28/06/20064.67 MB388 herë3038 herë5
Adelina Thaçi > Jetoj në aveturë28/06/20063.40 MB290 herë4072 herë3
Adelina Thaçi > Me do Mua (Me Jehona Sopin)28/06/20063.18 MB555 herë3650 herë10
Adelina Thaçi > Kur su pam në sy28/06/20064.81 MB374 herë3137 herë12

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!