AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Emira Ademi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Emira Ademi > Më pëlqen parfumi yt20/12/20064.83 MB358 herë694 herë1
Emira Ademi > Ti je mbret28/06/20063.25 MB302 herë3744 herë38
Emira Ademi > Temperament28/06/20062.69 MB229 herë1560 herë9
Emira Ademi > Si te besoj28/06/20062.95 MB150 herë1610 herë16
Emira Ademi > Pa Ty28/06/20062.72 MB181 herë1913 herë72
Emira Ademi > Mallkimi për ty28/06/20062.95 MB177 herë1849 herë5
Emira Ademi > Luaj, Luaj28/06/20063.19 MB268 herë3382 herë49
Emira Ademi > Jo nuk i dua28/06/20062.82 MB134 herë1197 herë0
Emira Ademi > Dua28/06/20063.15 MB197 herë1456 herë17
Emira Ademi > 1000 Km larg28/06/20062.54 MB198 herë2815 herë32

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!