AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Bertan Asllani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Bertan Asllani > Yaramaz12/06/20112.96 MB578 herë266 herë0
Bertan Asllani > Kalpsiz11/06/20114.72 MB358 herë189 herë1
Bertan Asllani > O Biliyor10/06/20114.67 MB369 herë206 herë1
Bertan Asllani > Dj Ferrda - Imkansiz - Remix04/06/20114.80 MB267 herë141 herë0
Bertan Asllani > Imkansiz28/05/20114.86 MB439 herë245 herë0
Bertan Asllani > Kujt i thua xhan12/02/20114.24 MB1034 herë1567 herë2
Bertan Asllani > Big-D - Shumë low26/07/20104.22 MB600 herë701 herë2
Bertan Asllani > Ta kisha ditë07/06/20103.41 MB860 herë981 herë3
Bertan Asllani > Feat V-Ton - Vendosi07/06/20103.86 MB448 herë215 herë0
Bertan Asllani > Pranoje20/04/20105.04 MB600 herë560 herë1
Bertan Asllani > Anjeza - Lum per ty29/03/20083.15 MB396 herë6042 herë70
Bertan Asllani > Litari - Club Rmx24/01/20083.95 MB305 herë6659 herë186
Bertan Asllani > Prej meje je e lirë06/08/20073.47 MB394 herë716 herë2
Bertan Asllani > Zemer 200728/07/20073.15 MB811 herë11214 herë91
Bertan Asllani > Sa i huaj 200728/07/20073.89 MB353 herë1757 herë11
Bertan Asllani > Sa e sa here 200728/07/20072.66 MB399 herë2999 herë22
Bertan Asllani > Po jo 200728/07/20073.47 MB438 herë2810 herë27
Bertan Asllani > Litari 200728/07/20073.28 MB276 herë1809 herë9
Bertan Asllani > Largesia 200728/07/20073.57 MB453 herë4240 herë54
Bertan Asllani > Ky eshte fati im 200728/07/20073.42 MB475 herë3671 herë39
Bertan Asllani > Besa bese 200728/07/20073.20 MB301 herë1951 herë29
Bertan Asllani > Eja sonte21/07/20073.07 MB630 herë1088 herë4
Bertan Asllani > Sonte te Therras10/03/20074.60 MB468 herë6304 herë33
Bertan Asllani > Të dua zemër20/01/20072.81 MB546 herë1806 herë9
Bertan Asllani > Per ty sjetoj20/12/20063.15 MB380 herë2268 herë11
Bertan Asllani > Ekstravagante28/06/20064.32 MB435 herë3635 herë18
Bertan Asllani > Vaj Vaj28/06/20063.51 MB369 herë2382 herë3
Bertan Asllani > Syri ende loton28/06/20062.48 MB352 herë2902 herë7
Bertan Asllani > Nisu Tash28/06/20063.65 MB261 herë1699 herë12
Bertan Asllani > Ndize Sonte28/06/20062.94 MB378 herë2196 herë4
Bertan Asllani > Mos Shko28/06/20062.73 MB334 herë2442 herë4
Bertan Asllani > Kot thua më fal28/06/20063.22 MB324 herë2374 herë3
Bertan Asllani > Ilaç nuk gjej28/06/20062.88 MB1133 herë5616 herë31
Bertan Asllani > Depresive javet jane28/06/20062.73 MB383 herë2670 herë10
Bertan Asllani > Bëhu28/06/20062.70 MB330 herë4789 herë15

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!