AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Altuna Sejdiu - Tuna

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Altuna Sejdiu - Tuna > Cozman - Tuna loves Cozzy24/06/20136.31 MB422 herë219 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > Cozman - Fenix24/06/20133.57 MB1327 herë480 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > I asaj01/08/20124.56 MB789 herë728 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > Dyshemeja07/06/20117.94 MB771 herë702 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > Inati17/08/20082.84 MB745 herë8480 herë58
Altuna Sejdiu - Tuna > Tickets07/12/20073.61 MB346 herë4228 herë51
Altuna Sejdiu - Tuna > Hajde 200727/06/20073.17 MB459 herë6122 herë32
Altuna Sejdiu - Tuna > Bileta27/06/20073.56 MB594 herë2024 herë2
Altuna Sejdiu - Tuna > T-DOGG - Si Mundet Keshtu21/12/20063.58 MB524 herë2814 herë5
Altuna Sejdiu - Tuna > Cao Macomen21/12/20062.61 MB766 herë2548 herë8
Altuna Sejdiu - Tuna > Zhigallo21/12/20064.89 MB866 herë1626 herë6
Altuna Sejdiu - Tuna > Vetem une dhe ti21/12/20062.98 MB356 herë1662 herë2
Altuna Sejdiu - Tuna > Une e ti21/12/20064.59 MB250 herë1150 herë1
Altuna Sejdiu - Tuna > Te jetojme21/12/20064.97 MB262 herë1016 herë3
Altuna Sejdiu - Tuna > Te ikim se bashku21/12/20063.56 MB531 herë1528 herë4
Altuna Sejdiu - Tuna > Ti nuk je un21/12/20063.19 MB310 herë1354 herë4
Altuna Sejdiu - Tuna > Ska me diktature21/12/20063.09 MB386 herë3256 herë4
Altuna Sejdiu - Tuna > Psikologet21/12/20063.24 MB358 herë2008 herë16
Altuna Sejdiu - Tuna > Piroman21/12/20063.51 MB899 herë2353 herë5
Altuna Sejdiu - Tuna > Me duhesh ti21/12/20065.27 MB397 herë1313 herë1
Altuna Sejdiu - Tuna > Kuaj te eger21/12/20063.87 MB219 herë900 herë2
Altuna Sejdiu - Tuna > Kiss21/12/20062.68 MB377 herë2435 herë11
Altuna Sejdiu - Tuna > I Heshtur si varr21/12/20064.22 MB565 herë1374 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > Her Her21/12/20063.07 MB320 herë1642 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > Bardh e Zi21/12/20063.41 MB457 herë1530 herë3
Altuna Sejdiu - Tuna > Apokalips21/12/20062.96 MB389 herë1316 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > 8 me 221/12/20063.14 MB335 herë1626 herë1
Altuna Sejdiu - Tuna > 12 Muaj21/12/20065.08 MB382 herë1594 herë7
Altuna Sejdiu - Tuna > 1000 Arsye21/12/20063.09 MB414 herë3858 herë3
Altuna Sejdiu - Tuna > Xhuxhi23/11/20063.06 MB486 herë5169 herë26
Altuna Sejdiu - Tuna > Testamenti28/06/20063.74 MB871 herë4167 herë6
Altuna Sejdiu - Tuna > Forca e Femres (Me Joniden)28/06/20063.17 MB511 herë4038 herë8

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!