AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Visar Rexhepi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Visar Rexhepi > Tabu temë29/04/20103.19 MB184 herë103 herë0
Visar Rexhepi > Më jep kohë29/04/20103.55 MB164 herë130 herë0
Visar Rexhepi > Kontrast29/04/20103.57 MB171 herë112 herë0
Visar Rexhepi > Tirana, Shkupi29/04/20103.80 MB217 herë83 herë2
Visar Rexhepi > Parajsën kërkove29/04/20102.51 MB379 herë139 herë0
Visar Rexhepi > Dimër i madh29/04/20103.53 MB113 herë45 herë0
Visar Rexhepi > Ende të kujtoj29/04/20103.29 MB144 herë112 herë0
Visar Rexhepi > Mbeta i harruar29/04/20103.11 MB120 herë60 herë0
Visar Rexhepi > Sa herë kam tentuar29/04/20103.18 MB94 herë49 herë0
Visar Rexhepi > Gerta - Dashuria nuk ka fe20/04/20108.35 MB183 herë281 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!