AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Arta Bajrami

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Arta Bajrami > Femër tipike31/01/20133.10 MB426 herë191 herë0
Arta Bajrami > Exotic03/08/20114.26 MB1043 herë651 herë0
Arta Bajrami > Welcome to the club03/08/20112.31 MB621 herë330 herë0
Arta Bajrami > Më special03/08/20113.88 MB803 herë491 herë0
Arta Bajrami > S`dua tjetër03/08/20113.77 MB1011 herë664 herë0
Arta Bajrami > E pa fat03/08/20114.32 MB1149 herë1262 herë0
Arta Bajrami > Efekti Arta03/08/20113.09 MB484 herë229 herë0
Arta Bajrami > Su pendova03/08/20112.86 MB708 herë464 herë0
Arta Bajrami > Në diasporë03/08/20113.35 MB645 herë479 herë0
Arta Bajrami > Po ta dije03/08/20113.84 MB650 herë434 herë0
Arta Bajrami > Për ty Viktoria03/08/20111.19 MB488 herë230 herë0
Arta Bajrami > Lutje nuk ka26/07/20104.66 MB1441 herë1350 herë1
Arta Bajrami > Nëse ty05/07/20103.97 MB1187 herë1435 herë2
Arta Bajrami > Qendrim Kodraliu - Shko, kurr mos u kthe - Perpunim30/06/20106.06 MB937 herë659 herë2
Arta Bajrami > Dj Caja Remix - I njejti ke mbet26/10/20074.46 MB642 herë764 herë4
Arta Bajrami > Mundem vet26/10/20074.17 MB691 herë855 herë2
Arta Bajrami > Asnje milimeter (ft Loco) 200721/07/20074.55 MB1750 herë33143 herë357
Arta Bajrami > Kjo nate (ft Don Arbas) 200721/07/20073.34 MB913 herë10036 herë38
Arta Bajrami > Aq shpejt, aq leht 200721/07/20073.46 MB1021 herë6681 herë33
Arta Bajrami > Me vjen keq 200721/07/20073.85 MB578 herë3866 herë6
Arta Bajrami > Jam me fat 200721/07/20072.95 MB616 herë4209 herë13
Arta Bajrami > I njejti ka mbet 200721/07/20074.33 MB807 herë13776 herë79
Arta Bajrami > Hajde syn 200721/07/20073.05 MB676 herë3766 herë9
Arta Bajrami > Deri neser 200721/07/20073.63 MB542 herë2782 herë7
Arta Bajrami > Defekt 200721/07/20073.03 MB575 herë2546 herë13
Arta Bajrami > Chocolata 200721/07/20073.07 MB817 herë4673 herë19
Arta Bajrami > Jo ti zemra jem 200727/06/20074.07 MB983 herë12405 herë73
Arta Bajrami > Vera20/12/20063.67 MB612 herë2925 herë6
Arta Bajrami > Ti kam fal gabimet20/12/20062.64 MB589 herë2511 herë10
Arta Bajrami > Shtrati20/12/20063.67 MB522 herë1989 herë9
Arta Bajrami > Sa keq20/12/20064.05 MB483 herë1683 herë3
Arta Bajrami > Pike ne zemer20/12/20063.69 MB579 herë1965 herë4
Arta Bajrami > Ndoshta dhe te dua20/12/20064.08 MB856 herë4263 herë16
Arta Bajrami > Magnet per ty20/12/20063.43 MB846 herë2350 herë2
Arta Bajrami > Jarani jem20/12/20063.69 MB593 herë2068 herë4
Arta Bajrami > Ishe Gabim20/12/20063.72 MB551 herë1885 herë4
Arta Bajrami > Femer shqiptare20/12/20063.43 MB661 herë3758 herë11
Arta Bajrami > As me gram e as me oke20/12/20064.25 MB665 herë2228 herë5
Arta Bajrami > Akullorja me Vanill20/12/20063.56 MB575 herë2090 herë28
Arta Bajrami > 100 Grad C20/12/20063.79 MB817 herë4658 herë9
Arta Bajrami > Life in Egypt (feat Simpatiko)15/09/20064.10 MB536 herë4222 herë3
Arta Bajrami > Nije ket sen15/09/20063.68 MB636 herë6387 herë37

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!