AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Redon Makashi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Redon Makashi > Vjeshta21/12/20064.57 MB368 herë2626 herë8
Redon Makashi > Lule e majit21/12/20065.98 MB270 herë2833 herë12
Redon Makashi > Lot ne shi21/12/20064.95 MB244 herë2320 herë6
Redon Makashi > Dikur Luaja me ndjenjat e saj21/12/20064.98 MB235 herë3364 herë12

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!