AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Miranda Hashani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Miranda Hashani > Dy lotë më pikojnë17/03/20135.51 MB251 herë101 herë0
Miranda Hashani > Ike me tjetren27/12/20073.27 MB416 herë2996 herë15
Miranda Hashani > U bu, bu mi none06/09/20072.48 MB291 herë736 herë2
Miranda Hashani > Ti ne Shkup e une ne Gjakove06/09/20074.57 MB247 herë610 herë2
Miranda Hashani > Potpuri06/09/20077.88 MB286 herë647 herë0
Miranda Hashani > Je si lulja ne pranvere06/09/20073.60 MB210 herë406 herë6
Miranda Hashani > Jap kapterr06/09/20078.74 MB240 herë276 herë0
Miranda Hashani > Hajde, hajde djal i ri06/09/20073.26 MB194 herë405 herë0
Miranda Hashani > E mi gezofsh moj lal06/09/20075.96 MB178 herë407 herë1
Miranda Hashani > Dasma06/09/20074.73 MB212 herë501 herë0
Miranda Hashani > Hedhim valle25/12/20065.75 MB153 herë844 herë0
Miranda Hashani > Endera21/12/20063.23 MB201 herë772 herë1
Miranda Hashani > Ti apo endera21/12/20063.65 MB186 herë394 herë0
Miranda Hashani > Perse21/12/20063.57 MB360 herë1246 herë3
Miranda Hashani > Me mungon21/12/20063.61 MB252 herë885 herë1
Miranda Hashani > Mos me lini vete21/12/20063.08 MB287 herë1768 herë2
Miranda Hashani > Mos digjni djepat21/12/20063.76 MB173 herë425 herë0
Miranda Hashani > Kurr mos më kujto03/07/20062.79 MB485 herë1587 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!