AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vëllezërit Aliu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vëllezërit Aliu > Pesë minuta08/08/20122.77 MB596 herë181 herë0
Vëllezërit Aliu > Vallja e cycekut - Live09/05/20084.85 MB1289 herë3589 herë7
Vëllezërit Aliu > Vallja e Miratovcit - Live09/05/20083.25 MB827 herë1635 herë1
Vëllezërit Aliu > Telefoni kur cingerron - Live09/05/20083.80 MB1012 herë2132 herë1
Vëllezërit Aliu > Te stacioni trenit - Live09/05/20084.55 MB963 herë2672 herë1
Vëllezërit Aliu > Sa shume te kam dashte - Live09/05/20082.87 MB838 herë1637 herë2
Vëllezërit Aliu > Piku molle kuqe - Live09/05/20082.63 MB887 herë1298 herë2
Vëllezërit Aliu > Per ju knon - Live09/05/20085.20 MB932 herë1412 herë2
Vëllezërit Aliu > Mos trazo plagen e vjeter - Live09/05/20083.73 MB896 herë2451 herë4
Vëllezërit Aliu > Kur i mbusha 20 vjete - Live09/05/20083.52 MB845 herë1737 herë2
Vëllezërit Aliu > Katunare - Live09/05/20083.81 MB787 herë1291 herë1
Vëllezërit Aliu > Dola jashte - Live09/05/20083.06 MB744 herë1077 herë0
Vëllezërit Aliu > Burgu i zi - Live09/05/20083.03 MB695 herë1207 herë1
Vëllezërit Aliu > Zemer me thirre23/12/20073.38 MB757 herë4293 herë6
Vëllezërit Aliu > Nuk te harroj23/12/20073.28 MB736 herë3373 herë8
Vëllezërit Aliu > Veq për pes minuta 200727/06/20074.08 MB642 herë2766 herë1
Vëllezërit Aliu > Unazë21/02/20072.42 MB701 herë3126 herë4
Vëllezërit Aliu > Cajin kur ta pish (Live)21/12/20063.87 MB807 herë4287 herë3
Vëllezërit Aliu > Unaze (Live)21/12/20062.42 MB567 herë2213 herë1
Vëllezërit Aliu > U bane rrafshe dy vjet21/12/20063.71 MB630 herë1842 herë4
Vëllezërit Aliu > U ba shum qe sjena pa21/12/20064.02 MB694 herë2971 herë1
Vëllezërit Aliu > Ti cakrojme gotat21/12/20063.40 MB789 herë2008 herë1
Vëllezërit Aliu > Teuta21/12/20062.85 MB681 herë1778 herë1
Vëllezërit Aliu > T`ka fal zoti bukurie21/12/20063.08 MB1198 herë5458 herë6
Vëllezërit Aliu > Sot Flamuri po valon21/12/20063.63 MB672 herë1497 herë0
Vëllezërit Aliu > Shkupjane21/12/20063.67 MB856 herë2812 herë5
Vëllezërit Aliu > Shahe mori shoqe21/12/20062.64 MB883 herë2067 herë0
Vëllezërit Aliu > Rruges me gurre21/12/20062.77 MB938 herë4245 herë6
Vëllezërit Aliu > Qe sa kohe ne u ndam21/12/20063.54 MB642 herë2052 herë2
Vëllezërit Aliu > Puthjet Tona21/12/20063.28 MB1021 herë3939 herë7
Vëllezërit Aliu > Potpuri (Live)21/12/20068.87 MB868 herë2207 herë4
Vëllezërit Aliu > O hajde kallavesh me rrushe21/12/20064.26 MB632 herë1261 herë1
Vëllezërit Aliu > Nurten21/12/20062.63 MB737 herë1989 herë4
Vëllezërit Aliu > Nje Dite Shtatori21/12/20063.37 MB1512 herë2708 herë6
Vëllezërit Aliu > N`prag te deres moj nane21/12/20063.15 MB694 herë3602 herë2
Vëllezërit Aliu > Mejhane (Live)21/12/20062.76 MB584 herë1292 herë0
Vëllezërit Aliu > Mejhane21/12/20062.82 MB643 herë1755 herë2
Vëllezërit Aliu > Me ka zane sevdaja21/12/20063.39 MB776 herë2222 herë5
Vëllezërit Aliu > Luj me mua luj21/12/20063.98 MB655 herë1424 herë1
Vëllezërit Aliu > Kur Permendi Emrin Tand21/12/20062.63 MB762 herë2352 herë4
Vëllezërit Aliu > Kur mi dhe buzet e tua21/12/20062.90 MB737 herë2278 herë1
Vëllezërit Aliu > Je me e mira21/12/20063.62 MB668 herë1854 herë0
Vëllezërit Aliu > Jalla Shofer21/12/20062.88 MB736 herë3058 herë1
Vëllezërit Aliu > Hajde Rrushi21/12/20064.22 MB626 herë1696 herë1
Vëllezërit Aliu > Fato Fato21/12/20064.42 MB735 herë3386 herë2
Vëllezërit Aliu > Fato Live21/12/20064.10 MB541 herë1262 herë1
Vëllezërit Aliu > Luj me dor e luj me sy21/12/20063.73 MB733 herë2244 herë2
Vëllezërit Aliu > Mos trazo plagen e vjeter02/08/20064.07 MB731 herë3262 herë2
Vëllezërit Aliu > Dada Sale02/08/20065.00 MB709 herë1817 herë0
Vëllezërit Aliu > Niqare, niqare02/08/20061.90 MB1093 herë1934 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!