AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Adrian Gaxha

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Adrian Gaxha > Floriani - Kjo zemër25/05/20137.89 MB665 herë423 herë0
Adrian Gaxha > Floriani - Ngjyra e kuqe09/10/20127.11 MB1362 herë2114 herë0
Adrian Gaxha > Fundin tek une e ke23/01/20113.74 MB770 herë487 herë1
Adrian Gaxha > Tragjedi si në Romane20/04/20103.24 MB535 herë260 herë0
Adrian Gaxha > Ti nuk je ajo20/04/20103.27 MB450 herë249 herë0
Adrian Gaxha > Çmendu20/04/20103.56 MB591 herë395 herë0
Adrian Gaxha > Vetëvehten e mashtroj20/04/20105.36 MB296 herë165 herë0
Adrian Gaxha > Më mungon20/04/20104.75 MB618 herë478 herë0
Adrian Gaxha > Dashuri mistike20/04/20103.71 MB472 herë181 herë0
Adrian Gaxha > Briliante20/04/20105.01 MB766 herë315 herë0
Adrian Gaxha > Sa seksi je20/04/20104.05 MB268 herë147 herë0
Adrian Gaxha > Ti mi more mend20/04/20104.66 MB215 herë141 herë0
Adrian Gaxha > Si kjo rraki20/04/20104.42 MB300 herë176 herë0
Adrian Gaxha > Shkupi, Tirana, Prishtina20/04/20105.17 MB283 herë238 herë0
Adrian Gaxha > Unë gabova20/04/20104.56 MB190 herë175 herë0
Adrian Gaxha > Fundin tek une e ke20/04/20105.44 MB236 herë147 herë0
Adrian Gaxha > Ti tani20/04/20104.66 MB387 herë157 herë1
Adrian Gaxha > E brenduar20/04/20105.17 MB344 herë321 herë0
Adrian Gaxha > Bejbi, ti ke gabu20/04/20104.96 MB182 herë128 herë0
Adrian Gaxha > Vrcak dhe Tamara - Ne emer te dashurise09/05/20082.47 MB334 herë6314 herë76
Adrian Gaxha > Perfeksioniste - feat Loti07/12/20073.48 MB204 herë3045 herë45
Adrian Gaxha > Manjola Nallbani - Sensacional dashurie18/06/20073.73 MB233 herë617 herë1
Adrian Gaxha > Capkane20/12/20062.93 MB550 herë3130 herë19
Adrian Gaxha > Zot denoje20/12/20063.34 MB185 herë1725 herë8
Adrian Gaxha > Zemren e shes20/12/20063.52 MB215 herë1391 herë5
Adrian Gaxha > Vlora ime20/12/20063.79 MB174 herë1602 herë17
Adrian Gaxha > Thuaj mamit20/12/20063.39 MB214 herë1336 herë10
Adrian Gaxha > Te lutem kthehu20/12/20063.85 MB353 herë2837 herë13
Adrian Gaxha > Shqipja ime20/12/20063.59 MB487 herë2073 herë6
Adrian Gaxha > Shkupjanja20/12/20063.68 MB600 herë2156 herë22
Adrian Gaxha > ReMIX20/12/20069.14 MB231 herë1286 herë3
Adrian Gaxha > Me shiko20/12/20063.37 MB180 herë902 herë2
Adrian Gaxha > Luj, luj, luj20/12/20063.70 MB261 herë1488 herë6
Adrian Gaxha > Ku je xhan20/12/20063.34 MB737 herë1679 herë10
Adrian Gaxha > Eshte e vertete20/12/20062.99 MB342 herë864 herë1
Adrian Gaxha > Emrin e ke pranvere20/12/20063.26 MB251 herë935 herë2
Adrian Gaxha > Dua shpetim20/12/20062.91 MB157 herë928 herë0
Adrian Gaxha > Do te kisha bler me ar20/12/20062.73 MB554 herë1640 herë2
Adrian Gaxha > Nene Tereza20/12/20064.53 MB146 herë740 herë2
Adrian Gaxha > Afrika20/12/20063.67 MB173 herë1108 herë2
Adrian Gaxha > 300 vjet per ty20/12/20063.12 MB709 herë4585 herë5
Adrian Gaxha > Mami yt20/12/20063.42 MB225 herë894 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!