AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > X > Xheki

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Xheki > As për dekë, as për drekë19/04/20132.96 MB316 herë60 herë0
Xheki > Ajde bonu fer31/01/20133.08 MB249 herë49 herë0
Xheki > Gjarpër31/01/20133.19 MB347 herë57 herë0
Xheki > Molla e ndaluar31/01/20133.09 MB427 herë57 herë0
Xheki > Qysh me të fal30/01/20133.06 MB276 herë74 herë0
Xheki > A ke zemër19/09/20125.51 MB444 herë244 herë0
Xheki > Pavarësia26/07/20104.47 MB466 herë193 herë0
Xheki > Imer Popovci26/07/20102.97 MB417 herë174 herë0
Xheki > Bashkimi kombëtarë26/07/20103.12 MB409 herë150 herë0
Xheki > Në ditëlindjen tënde20/06/20102.06 MB761 herë351 herë0
Xheki > E di, e di18/04/20103.64 MB752 herë253 herë0
Xheki > Qesh, qesh 200721/07/20072.62 MB473 herë2706 herë12
Xheki > Per ty 200721/07/20072.91 MB654 herë2673 herë12
Xheki > Mos me thuaj harrom 200721/07/20072.97 MB557 herë3377 herë22
Xheki > Mos e prano 200721/07/20074.34 MB646 herë2333 herë10
Xheki > Krejt eshte rren 200721/07/20073.19 MB452 herë2171 herë11
Xheki > Gabon 200721/07/20073.62 MB530 herë1932 herë5
Xheki > E kujtoj sonte ate nate 200721/07/20073.48 MB760 herë6744 herë59
Xheki > Dashuri e pare 200721/07/20072.36 MB519 herë2847 herë5
Xheki > pse rin e Heshtur21/12/20062.85 MB1132 herë4490 herë16
Xheki > Po lotoj21/12/20064.67 MB783 herë7339 herë28

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!