AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Aziz Murati

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Aziz Murati > Tallava20/07/20134.64 MB982 herë319 herë0
Aziz Murati > Hajde shoto mashallah - Live12/07/20136.29 MB267 herë79 herë0
Aziz Murati > Kalle kalle malin - Live12/07/20133.66 MB275 herë79 herë0
Aziz Murati > Karajfili i vogël - Live12/07/20135.72 MB214 herë78 herë0
Aziz Murati > Ku ke rrushe - Live12/07/20134.82 MB174 herë78 herë0
Aziz Murati > Moj xhane - Live12/07/20135.09 MB199 herë52 herë0
Aziz Murati > Napoloni - Live12/07/20134.66 MB172 herë47 herë0
Aziz Murati > Sillu bukuroshe - Live12/07/20138.30 MB211 herë42 herë0
Aziz Murati > Sot ka festë - Live12/07/20136.70 MB162 herë49 herë0
Aziz Murati > Te na sonte vallja hidhet - Live12/07/201311.58 MB239 herë94 herë0
Aziz Murati > Shpirti jem20/03/20133.35 MB339 herë75 herë0
Aziz Murati > Sexhadja e nënës - Ilahi20/03/20137.16 MB420 herë89 herë0
Aziz Murati > Qe sa kohë ne u ndam02/02/20135.64 MB191 herë60 herë0
Aziz Murati > Vajza e diasporës31/01/20133.42 MB287 herë91 herë0
Aziz Murati > Sexhdja e nënës - Ilahi30/01/20137.16 MB208 herë47 herë0
Aziz Murati > Elona Leka - Më rrahin shtat zemra10/08/20123.11 MB365 herë301 herë0
Aziz Murati > 8KG - Loti nuk është tharrë30/07/20126.34 MB178 herë59 herë0
Aziz Murati > Elona Leka - Të deshta, të dua30/07/20125.38 MB265 herë119 herë0
Aziz Murati > Tallava 201230/07/20124.45 MB279 herë105 herë0
Aziz Murati > Elvana - Duro zemër16/05/20114.67 MB619 herë542 herë1
Aziz Murati > Ritmike20/04/20103.05 MB770 herë360 herë0
Aziz Murati > U martove09/05/20083.58 MB581 herë3669 herë7
Aziz Murati > Luje Belin23/12/20073.22 MB547 herë4847 herë15
Aziz Murati > Oda me tavan25/12/20063.05 MB444 herë2498 herë3
Aziz Murati > Ah moj dushmane25/12/20064.90 MB424 herë4517 herë5
Aziz Murati > Shkojshin e thojshin25/12/20064.06 MB508 herë3315 herë19
Aziz Murati > Hajde mashalla25/12/20063.36 MB534 herë2960 herë3
Aziz Murati > O moj cike25/12/20063.38 MB387 herë1820 herë3
Aziz Murati > Po vete daja25/12/20063.12 MB396 herë1621 herë4
Aziz Murati > Lujma doren me unaze25/12/20063.15 MB480 herë2995 herë1
Aziz Murati > Dhandri, nusja si sheqeri25/12/20063.49 MB532 herë3096 herë3
Aziz Murati > Une tash e di28/06/20063.84 MB419 herë3482 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!