AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > J > Jehona Sopi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Jehona Sopi > Unë do ti laj këmishat tua02/10/20123.51 MB167 herë124 herë0
Jehona Sopi > Këtë verë01/06/20116.07 MB460 herë470 herë0
Jehona Sopi > Emocione26/07/20103.77 MB555 herë369 herë0
Jehona Sopi > Work it girl30/06/20103.02 MB429 herë451 herë3
Jehona Sopi > Fustani i bardhë19/11/20074.73 MB381 herë4370 herë60
Jehona Sopi > Borxh më ke26/10/20075.05 MB247 herë626 herë3
Jehona Sopi > Cdo gje do ndryshoj20/12/20063.14 MB183 herë2424 herë3
Jehona Sopi > Vet jam me ty20/12/20063.10 MB148 herë911 herë0
Jehona Sopi > Ti20/12/20063.26 MB137 herë562 herë1
Jehona Sopi > Thuaje20/12/20063.45 MB391 herë1844 herë5
Jehona Sopi > Tash dhe perseri20/12/20063.29 MB209 herë503 herë2
Jehona Sopi > Sot mos thuaj Jo20/12/20063.52 MB261 herë1168 herë2
Jehona Sopi > S`me then dot20/12/20063.60 MB158 herë410 herë0
Jehona Sopi > Si fale20/12/20063.08 MB130 herë409 herë1
Jehona Sopi > Kurr Deshta20/12/20063.78 MB146 herë430 herë0
Jehona Sopi > Kriza20/12/20062.99 MB176 herë513 herë0
Jehona Sopi > Jam kjo qe jam20/12/20063.02 MB193 herë678 herë1
Jehona Sopi > Edhe prap se prap20/12/20062.95 MB122 herë519 herë2
Jehona Sopi > Do ta mar zemren20/12/20063.18 MB404 herë947 herë6
Jehona Sopi > Sa me larg08/07/20063.69 MB174 herë2575 herë6
Jehona Sopi > Nje jete e kemi27/05/20063.89 MB155 herë1759 herë1
Jehona Sopi > Une nga provinca27/05/20064.08 MB166 herë1856 herë3
Jehona Sopi > Ti do te vish prape27/05/20064.17 MB179 herë1564 herë2
Jehona Sopi > Sonte27/05/20064.42 MB520 herë2066 herë2
Jehona Sopi > Me shtyj perpara27/05/20065.23 MB159 herë1255 herë1
Jehona Sopi > I fundit fat27/05/20064.89 MB282 herë4085 herë10
Jehona Sopi > Emocionet27/05/20064.65 MB282 herë4604 herë6
Jehona Sopi > Defintivisht27/05/20063.77 MB324 herë3176 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!