AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Mihrije Braha

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Mihrije Braha > Plator Abazi - Fama01/02/20134.37 MB153 herë56 herë0
Mihrije Braha > Shemi - Bjondinë me sytë e zi30/01/20135.23 MB156 herë66 herë0
Mihrije Braha > Labinot Rexha - Noti - Inati30/01/20136.59 MB113 herë55 herë0
Mihrije Braha > Mitrovica ime01/08/20123.89 MB178 herë91 herë0
Mihrije Braha > Veq ti06/02/20113.99 MB617 herë394 herë0
Mihrije Braha > Tigresh25/08/20103.29 MB588 herë409 herë5
Mihrije Braha > Naim Abazi - Zahir Pajaziti17/08/20083.27 MB359 herë1875 herë5
Mihrije Braha > Naim Abazi - Pika pika lote17/08/20083.61 MB401 herë1470 herë1
Mihrije Braha > Naim Abazi - Or bilbil17/08/20082.86 MB477 herë1527 herë8
Mihrije Braha > Naim Abazi - Of aman17/08/20085.56 MB317 herë1111 herë2
Mihrije Braha > Naim Abazi - O qerpik17/08/20082.72 MB330 herë879 herë0
Mihrije Braha > Naim Abazi - O hajde hajde17/08/20083.41 MB367 herë1196 herë6
Mihrije Braha > Naim Abazi - Moj e mire e bukur shum17/08/20083.86 MB384 herë1130 herë3
Mihrije Braha > Naim Abazi - M`ka lind djal17/08/20083.37 MB336 herë1176 herë5
Mihrije Braha > Naim Abazi - Kush po vjen me temena17/08/20081.59 MB381 herë992 herë2
Mihrije Braha > Naim Abazi - Kalle krejt17/08/20083.96 MB365 herë1173 herë3
Mihrije Braha > Naim Abazi - Hajde me shuplak17/08/20081.85 MB283 herë1037 herë2
Mihrije Braha > Naim Abazi - Dashuri pa lote17/08/20084.01 MB258 herë850 herë2
Mihrije Braha > Turbulenca29/03/20084.09 MB266 herë4987 herë89
Mihrije Braha > Naim Abazi - Rrob i dashurise24/01/20085.88 MB347 herë6093 herë87
Mihrije Braha > Po të isha një oqean06/08/20073.32 MB275 herë506 herë0
Mihrije Braha > Kthehu21/02/20074.46 MB275 herë1614 herë3
Mihrije Braha > Akoma po të pres21/02/20073.83 MB306 herë1940 herë2
Mihrije Braha > Bota bohet flakë20/01/20073.63 MB356 herë1003 herë1
Mihrije Braha > Smund te jetoj pa ty21/12/20061.54 MB260 herë2528 herë9
Mihrije Braha > Romantika21/12/20063.05 MB276 herë849 herë1
Mihrije Braha > Kadale Beg21/12/20062.82 MB373 herë1587 herë2
Mihrije Braha > Isha21/12/20063.31 MB190 herë591 herë2
Mihrije Braha > Eja21/12/20063.46 MB294 herë748 herë0
Mihrije Braha > Edhe nje jete21/12/20061.87 MB204 herë682 herë0
Mihrije Braha > Xehër për merak31/07/20063.34 MB306 herë1104 herë3
Mihrije Braha > Vogëlushja31/07/20063.53 MB239 herë944 herë1
Mihrije Braha > Une qajë31/07/20063.56 MB196 herë805 herë1
Mihrije Braha > Puthje Kosovare31/07/20064.65 MB374 herë1789 herë6
Mihrije Braha > Midis nesh mbaroi31/07/20063.49 MB229 herë1050 herë3
Mihrije Braha > Ma kadal31/07/20063.43 MB465 herë5500 herë9
Mihrije Braha > Lotët nëpër faqe31/07/20064.02 MB247 herë1319 herë0
Mihrije Braha > Je fantazi31/07/20063.07 MB223 herë1086 herë1
Mihrije Braha > Ani mori nuse31/07/20063.16 MB448 herë3236 herë1
Mihrije Braha > Refuzova31/07/20063.82 MB488 herë2647 herë7
Mihrije Braha > Fundi31/07/20063.09 MB238 herë1057 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!