AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Gili

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Gili > Astrit Mulaj - Shpejt festove08/05/20135.62 MB312 herë143 herë0
Gili > Enis Potoku - Badiahava26/03/20112.56 MB1200 herë1014 herë1
Gili > Ditën e hanë04/07/20103.80 MB1058 herë958 herë1
Gili > Fol për mua04/07/20103.97 MB824 herë573 herë0
Gili > Hej mashallah04/07/20103.61 MB652 herë408 herë0
Gili > Kur u ndamë04/07/20105.38 MB807 herë698 herë0
Gili > Missat e Diasporës04/07/20102.87 MB592 herë507 herë2
Gili > Vakt i ligë04/07/20103.55 MB638 herë396 herë1
Gili > Vetë më ke thanë04/07/20103.33 MB678 herë728 herë0
Gili > Zemër04/07/20103.42 MB831 herë694 herë0
Gili > Shampanja07/07/20083.41 MB492 herë1452 herë6
Gili > Oh sa budalle07/07/20083.44 MB532 herë2469 herë11
Gili > Nuk te kam frajer07/07/20083.17 MB579 herë2923 herë10
Gili > Nane qka bane07/07/20083.15 MB513 herë1325 herë1
Gili > Me mua a me shok07/07/20084.26 MB715 herë2574 herë13
Gili > Keq e me keq07/07/20083.78 MB527 herë3115 herë20
Gili > 20 vjete ne diaspore07/07/20083.39 MB570 herë1992 herë4
Gili > Mysafirë nderi19/11/20074.78 MB438 herë2131 herë24
Gili > Nuk të dua20/01/20073.06 MB464 herë798 herë1
Gili > Dy dakika20/01/20072.69 MB802 herë1430 herë1
Gili > Veq me te pa20/01/20072.96 MB582 herë2194 herë2
Gili > Makijato dhe uje mineral20/01/20073.06 MB375 herë1622 herë2
Gili > Haram te qofte20/01/20073.35 MB583 herë4033 herë5
Gili > Flas me henen20/01/20073.52 MB594 herë1936 herë7
Gili > Engjellushe20/01/20073.10 MB654 herë1460 herë2
Gili > Bora e majit20/01/20073.23 MB419 herë1776 herë3
Gili > As me shoqen as me mua20/01/20073.42 MB553 herë3573 herë4
Gili > Komandant gruja21/12/20063.27 MB926 herë1685 herë0
Gili > Qyqan21/12/20063.11 MB630 herë1199 herë0
Gili > Zemer zemer21/12/20062.93 MB822 herë1772 herë4
Gili > Veq ajo qe me ka lindur21/12/20063.69 MB577 herë1326 herë2
Gili > Un edhe pa ty u knaqa21/12/20063.53 MB709 herë2841 herë11
Gili > Udhet emia21/12/20063.98 MB630 herë2146 herë5
Gili > Gjith meshkujt jan njesoj21/12/20063.18 MB534 herë1231 herë1
Gili > Ti harrove21/12/20064.21 MB1238 herë1494 herë1
Gili > Ti mke vra21/12/20064.89 MB795 herë7030 herë11
Gili > Sikur tisha djale21/12/20061.46 MB605 herë3120 herë4
Gili > Qikat21/12/20063.37 MB1099 herë1790 herë1
Gili > Para se te ndahemi21/12/20063.12 MB802 herë1721 herë2
Gili > Pagjumesia21/12/20063.67 MB516 herë1002 herë0
Gili > Mire jam21/12/20063.41 MB751 herë1500 herë2
Gili > Mer frym21/12/20063.55 MB439 herë653 herë1
Gili > Me kast21/12/20064.13 MB761 herë3023 herë4
Gili > Kur mbaroi filmi21/12/20063.86 MB417 herë743 herë0
Gili > Kmisha21/12/20063.73 MB536 herë1357 herë5
Gili > Edhe pa ty u knaqa21/12/20063.57 MB735 herë2582 herë0
Gili > Dy kokefort21/12/20063.31 MB731 herë2693 herë9
Gili > Bien tri dahiret21/12/20063.14 MB563 herë1241 herë1
Gili > Aktore e perkryer21/12/20063.76 MB542 herë1963 herë8
Gili > Ditet e fundit21/12/20064.74 MB610 herë2310 herë4
Gili > Orrët e rrezikshme05/08/20063.34 MB470 herë1054 herë0
Gili > Asgjë me vete ske me marrë28/06/20063.60 MB603 herë2796 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!