AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > I > Ismet Bexheti

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ismet Bexheti > Balada e nënës07/06/20104.28 MB936 herë569 herë5
Ismet Bexheti > Kosove zemër31/07/20063.17 MB721 herë3953 herë24
Ismet Bexheti > Rushja e Rexhes31/07/20063.97 MB679 herë2724 herë7
Ismet Bexheti > Një të Premte31/07/20063.66 MB604 herë2220 herë4
Ismet Bexheti > Mos më thirr31/07/20063.79 MB673 herë3044 herë8
Ismet Bexheti > Matan Detit31/07/20063.94 MB522 herë2061 herë5
Ismet Bexheti > Krejt dukatin31/07/20063.08 MB660 herë4174 herë8
Ismet Bexheti > Eja, eja31/07/20063.36 MB565 herë2248 herë4
Ismet Bexheti > Çka mpan syte e mi31/07/20063.87 MB681 herë4358 herë5
Ismet Bexheti > Për zot e për atdhe14/07/20063.36 MB630 herë1841 herë3
Ismet Bexheti > Mirë se vjen o vlla14/07/20063.74 MB903 herë2621 herë9

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!