AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Gresa Behluli

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Gresa Behluli > Kur ka dal nusja në derë24/06/20137.33 MB44 herë22 herë0
Gresa Behluli > Po e lut nana bijën24/06/20135.69 MB86 herë31 herë0
Gresa Behluli > E kam emrin kosovar24/06/20136.74 MB89 herë27 herë0
Gresa Behluli > Ti në zemrën time24/06/20135.40 MB41 herë23 herë0
Gresa Behluli > Luje qike24/06/20134.75 MB30 herë20 herë0
Gresa Behluli > Xhamadani24/06/20136.68 MB49 herë24 herë0
Gresa Behluli > Adrenalina24/06/20136.87 MB51 herë17 herë0
Gresa Behluli > Llafe, llafe24/06/20136.26 MB38 herë22 herë0
Gresa Behluli > Sot ka dal fërku i sabahut24/06/20135.95 MB34 herë17 herë0
Gresa Behluli > Kqyrni shoqe24/06/20135.13 MB47 herë24 herë0
Gresa Behluli > Lulije o llokum24/06/20134.26 MB39 herë22 herë0
Gresa Behluli > Para dere24/06/20132.82 MB28 herë18 herë0
Gresa Behluli > Mirë ja bonem mikut o24/06/20133.75 MB32 herë22 herë0
Gresa Behluli > Xhamadani vija vija31/01/20134.99 MB101 herë59 herë0
Gresa Behluli > Pa justifikim31/07/20125.38 MB76 herë54 herë0
Gresa Behluli > Të kërkoj22/08/20103.66 MB563 herë276 herë0
Gresa Behluli > Un te dua21/12/20063.57 MB359 herë2175 herë5
Gresa Behluli > Ngo tash21/12/20063.45 MB234 herë1031 herë0
Gresa Behluli > Hipokrit21/12/20063.64 MB460 herë1119 herë3
Gresa Behluli > Faji mbet jetim21/12/20063.18 MB282 herë1044 herë10
Gresa Behluli > E dua tangon21/12/20063.61 MB309 herë891 herë1
Gresa Behluli > Do te doja21/12/20062.69 MB229 herë1036 herë2
Gresa Behluli > Dashuria kyq21/12/20062.62 MB490 herë1544 herë2
Gresa Behluli > Bie shi21/12/20063.18 MB277 herë2343 herë5
Gresa Behluli > Djalo kupto20/12/20063.09 MB339 herë405 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!