AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Ganimete Jashanica

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ganimete Jashanica > Gjurme lashtesie27/06/20073.06 MB517 herë2081 herë4
Ganimete Jashanica > Dy vjet ne ty mendoj27/06/20073.09 MB493 herë3345 herë11
Ganimete Jashanica > Fryj moj ere27/06/20072.79 MB463 herë2385 herë5
Ganimete Jashanica > Ëngjëlush27/06/20073.00 MB361 herë1699 herë9
Ganimete Jashanica > Te ti mendja me shkon21/12/20063.03 MB843 herë1827 herë13
Ganimete Jashanica > Potpuri 200620/07/20066.77 MB439 herë2121 herë1
Ganimete Jashanica > Dashnoret te rinje mbesin28/06/20063.27 MB380 herë3262 herë20

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!