AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Shyhrete dhe Mahmut

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Shyhrete dhe Mahmut > A me të fol, a mos me të fol25/01/20113.37 MB867 herë535 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Moj e mira25/01/20111.46 MB901 herë434 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Me qka vim me të marr25/01/20111.53 MB692 herë359 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Kosovare25/01/20112.74 MB876 herë309 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Dy lulkuqe një boj peme25/01/20114.08 MB791 herë527 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Molla me rrem25/01/20112.52 MB724 herë294 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Nanë mori nanë25/01/20112.34 MB690 herë356 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Coucë e bukur25/01/20113.95 MB592 herë279 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Zgjati kamt sa të mbrinë jorgani25/01/20112.53 MB723 herë480 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Po na merr vallja hijeshi25/01/20112.59 MB666 herë301 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Nër një hije25/01/20112.98 MB670 herë262 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Zdu me dit sa je merzit07/07/20083.82 MB754 herë4374 herë6
Shyhrete dhe Mahmut > Me dy fityra07/07/20085.36 MB719 herë3233 herë8
Shyhrete dhe Mahmut > Me dashni07/07/20084.77 MB634 herë2700 herë3
Shyhrete dhe Mahmut > Here lyps here mbret07/07/20084.76 MB626 herë3234 herë6
Shyhrete dhe Mahmut > Dy nafaka smunden met ra07/07/20084.80 MB613 herë2531 herë4
Shyhrete dhe Mahmut > Duro zemer07/07/20085.32 MB629 herë2339 herë2
Shyhrete dhe Mahmut > As ne toke as nhava07/07/20085.46 MB715 herë2508 herë2
Shyhrete dhe Mahmut > Aduhet as duhet07/07/20085.76 MB624 herë1960 herë2
Shyhrete dhe Mahmut > Ti vallzo un po qaj21/12/20063.17 MB783 herë3454 herë4
Shyhrete dhe Mahmut > Qka po thu21/12/20063.22 MB730 herë4730 herë14
Shyhrete dhe Mahmut > Pse ma ktheve shpinen21/12/20063.49 MB530 herë2171 herë1
Shyhrete dhe Mahmut > Ne Tetov n`qarshi21/12/20062.75 MB608 herë2419 herë1
Shyhrete dhe Mahmut > Mos qaj21/12/20063.12 MB536 herë2034 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Fol, fol21/12/20063.89 MB537 herë2514 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Dushk per gogel21/12/20063.43 MB621 herë3415 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Cuca e Kosoves21/12/20063.54 MB510 herë3381 herë2
Shyhrete dhe Mahmut > Po e jo21/12/20063.08 MB542 herë2694 herë9
Shyhrete dhe Mahmut > Ndashte, ndashte21/12/20063.60 MB732 herë1426 herë2
Shyhrete dhe Mahmut > Me trego21/12/20062.97 MB559 herë1301 herë2
Shyhrete dhe Mahmut > Me fat Bajrami21/12/20064.27 MB493 herë1189 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Leter nga Parajsa21/12/20065.08 MB476 herë1148 herë2
Shyhrete dhe Mahmut > Kno me mu21/12/20063.33 MB586 herë1218 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Takimi në istikam11/07/20064.26 MB551 herë1388 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Të kërkojnë lotët e mi11/07/20063.76 MB579 herë2022 herë2
Shyhrete dhe Mahmut > Pres me ardh një ditë e bardhë11/07/20064.76 MB532 herë1423 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Pala e flokut11/07/20065.51 MB586 herë1629 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Në ballkon11/07/20064.69 MB599 herë1895 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Kush na e vrau dashurinë11/07/20063.12 MB536 herë2040 herë1
Shyhrete dhe Mahmut > Edhe këtu është toka ime11/07/20063.67 MB521 herë1504 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Çufurakja11/07/20063.41 MB585 herë2073 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Trimi e tutci11/07/20062.29 MB582 herë1899 herë0
Shyhrete dhe Mahmut > Çka të ban vetja sta ban askush11/07/20063.91 MB716 herë4502 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!