AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > F > Flora Gashi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Flora Gashi > Të kam shpirt31/01/20134.07 MB422 herë119 herë0
Flora Gashi > Pasunia30/01/20136.50 MB256 herë81 herë0
Flora Gashi > Këngë për nënat shqiptare30/01/20134.74 MB185 herë62 herë0
Flora Gashi > Valon Berisha - Potpuri30/01/201310.53 MB192 herë53 herë0
Flora Gashi > Eja eja ti30/01/20133.48 MB266 herë194 herë0
Flora Gashi > Lotin ma ke ndal30/01/20133.02 MB235 herë53 herë0
Flora Gashi > Lotin ma ke ndal19/10/20125.85 MB299 herë126 herë0
Flora Gashi > Valoni - E kam burrin n`Gjermani09/10/20129.26 MB369 herë201 herë0
Flora Gashi > Fadil Llugaxhiu - Kënga e Naim Berishës09/10/20126.60 MB161 herë74 herë0
Flora Gashi > Ma i miri ishe ti09/10/20125.30 MB397 herë128 herë0
Flora Gashi > Tan ditën në telefon09/10/20125.27 MB335 herë105 herë0
Flora Gashi > Rrugës isha tuj kalu09/10/20125.19 MB1398 herë246 herë0
Flora Gashi > Ose mu ose bjondinën09/10/20125.06 MB310 herë127 herë0
Flora Gashi > Lavdi qoft moj Perëndia09/10/20129.23 MB206 herë71 herë0
Flora Gashi > Nëse vdes09/10/20125.12 MB267 herë69 herë0
Flora Gashi > Bekim Kastrati - Moj e mira02/10/20124.69 MB198 herë83 herë0
Flora Gashi > Kqyrni nusen edhe dhandrin31/07/20123.24 MB247 herë109 herë0
Flora Gashi > Të dua moj zemër31/07/20123.27 MB287 herë101 herë0
Flora Gashi > Sa shum të kam dasht31/07/20123.67 MB323 herë66 herë0
Flora Gashi > Fatin tim vet e ke lyp31/07/20123.43 MB282 herë70 herë0
Flora Gashi > Zemër i ke ba do vjet31/07/20122.84 MB250 herë51 herë0
Flora Gashi > Pasunia shkon e vjen31/07/20124.39 MB240 herë97 herë0
Flora Gashi > Sa të kam për zemër31/07/20122.62 MB202 herë55 herë0
Flora Gashi > Sy jeshili31/07/20123.27 MB369 herë206 herë0
Flora Gashi > Eja, eja ti31/07/20123.58 MB235 herë65 herë0
Flora Gashi > Të kam shpirt të kam xhan31/07/20123.07 MB269 herë81 herë0
Flora Gashi > Sa e ëmbël dashuria02/08/20113.56 MB850 herë357 herë0
Flora Gashi > Para meje del me tjetër02/08/20113.70 MB648 herë255 herë0
Flora Gashi > Luj nuse02/08/20113.37 MB563 herë242 herë0
Flora Gashi > Aman dashni02/08/20113.19 MB496 herë192 herë0
Flora Gashi > Hajde, hajde02/08/20113.24 MB606 herë180 herë0
Flora Gashi > Ah zemër, zemër02/08/20112.98 MB631 herë198 herë0
Flora Gashi > Sille, sille02/08/20113.09 MB618 herë181 herë0
Flora Gashi > A të kujtohem dashuri02/08/20113.77 MB517 herë192 herë0
Flora Gashi > Bekim Kastrati - Moj e mira06/03/20113.18 MB868 herë414 herë0
Flora Gashi > Ah tradhëti21/07/20103.33 MB1197 herë437 herë1
Flora Gashi > Pa ty21/07/20102.76 MB921 herë307 herë0
Flora Gashi > A m`ke dasht21/07/20103.36 MB858 herë341 herë1
Flora Gashi > Malli gurbetit21/07/20103.03 MB840 herë404 herë0
Flora Gashi > Eja këtu21/07/20103.36 MB641 herë199 herë0
Flora Gashi > Sonte21/07/20103.23 MB657 herë218 herë1
Flora Gashi > Me fat o vëlla21/07/20103.40 MB672 herë320 herë0
Flora Gashi > Unë xheloze,ti tradhëtar21/07/20103.23 MB770 herë344 herë0
Flora Gashi > Me fat kjo martesë20/06/20103.72 MB1035 herë452 herë2
Flora Gashi > Sheik17/04/20103.59 MB994 herë566 herë2
Flora Gashi > Dashuri në të zezë17/04/20103.01 MB966 herë442 herë1
Flora Gashi > Te Uroj17/08/20083.62 MB914 herë5660 herë27
Flora Gashi > S`mundem me t`pa17/08/20083.14 MB746 herë3895 herë15
Flora Gashi > Nuk te besoj17/08/20083.05 MB670 herë2262 herë7
Flora Gashi > Njemij here17/08/20083.02 MB740 herë2581 herë3
Flora Gashi > Nese Vdes17/08/20083.29 MB743 herë3344 herë12
Flora Gashi > Nata e fundit17/08/20083.14 MB689 herë2361 herë13
Flora Gashi > Mos u bo xheloz17/08/20083.14 MB734 herë2070 herë7
Flora Gashi > Lavdi Qofte17/08/20086.13 MB551 herë1358 herë2
Flora Gashi > Pavaresin kur ta festojm08/07/20081.69 MB597 herë2675 herë14
Flora Gashi > Une nKosov e ti ne gurbet 200721/07/20073.26 MB796 herë7769 herë34
Flora Gashi > Une dhe ti 200721/07/20073.34 MB717 herë4556 herë18
Flora Gashi > U nis dasma 200721/07/20073.40 MB793 herë4692 herë16
Flora Gashi > U mashtrova 200721/07/20073.75 MB767 herë5752 herë33
Flora Gashi > Ose mu ose bjondina 200721/07/20073.30 MB857 herë6384 herë73
Flora Gashi > Mashalla, mashalla 200721/07/20073.16 MB729 herë2474 herë1
Flora Gashi > Lotet e mi 200721/07/20073.29 MB813 herë4029 herë25
Flora Gashi > Koft perhajr 200721/07/20073.41 MB699 herë2489 herë6
Flora Gashi > Oj Anita25/03/20074.56 MB937 herë9745 herë144
Flora Gashi > Kenge Dasmash20/01/20073.84 MB1102 herë5041 herë10
Flora Gashi > Dashuria e Gabuar20/01/20073.28 MB836 herë4538 herë29
Flora Gashi > Heret del me mua20/01/20074.19 MB710 herë2501 herë6
Flora Gashi > E dua me don20/01/20074.06 MB773 herë2864 herë3
Flora Gashi > Ti ke mbetur ai i vjetri20/01/20073.23 MB689 herë2882 herë6
Flora Gashi > Rruju Djalo20/01/20073.23 MB648 herë2599 herë4
Flora Gashi > Pse ta fala20/01/20073.66 MB1398 herë6165 herë22
Flora Gashi > Ma i miri ishe ti20/01/20073.69 MB768 herë3440 herë33
Flora Gashi > Fol me mu20/01/20073.61 MB842 herë2533 herë7
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Oj qerpik22/12/20064.55 MB592 herë2269 herë0
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Flutoro moj Dallendyshe22/12/20063.17 MB624 herë4044 herë1
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Rrethem Rreth22/12/20063.49 MB562 herë1838 herë0
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Ta helmova Zemren22/12/20062.90 MB552 herë1654 herë2
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Te molla22/12/20064.38 MB549 herë1506 herë1
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Po vjen nusja Mashalla22/12/20065.06 MB628 herë2249 herë0
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Aman Aman22/12/20065.49 MB576 herë3177 herë0
Flora Gashi > Luje dorën21/12/20063.45 MB622 herë2203 herë1
Flora Gashi > Dj Caja - Luje doren - Remix21/12/20063.32 MB592 herë897 herë1
Flora Gashi > Vetëm më shikon26/07/20063.96 MB762 herë2652 herë3
Flora Gashi > Djalë si ti s`dua të takojë26/07/20063.03 MB749 herë8625 herë4
Flora Gashi > Të dua26/07/20063.41 MB734 herë3039 herë2
Flora Gashi > Për ty nuk jam gjallë26/07/20063.27 MB850 herë3523 herë4
Flora Gashi > Nuk më meritove26/07/20062.85 MB944 herë3152 herë1
Flora Gashi > Merre zemrën time26/07/20062.78 MB900 herë4529 herë4
Flora Gashi > Mos harro26/07/20064.23 MB1212 herë3753 herë8
Flora Gashi > Mos mendo me mu me lujt26/07/20062.98 MB1258 herë4068 herë6
Flora Gashi > Gënjeshtari26/07/20063.37 MB871 herë4122 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!