AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Elita Reçi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Elita Reçi > Thuama nje fjale21/12/20064.36 MB350 herë2317 herë4
Elita Reçi > Loti21/12/20064.21 MB347 herë5443 herë7
Elita Reçi > Un dhe loti21/12/20064.40 MB205 herë1471 herë1
Elita Reçi > Do vijë12/09/20064.07 MB226 herë2903 herë2
Elita Reçi > Tutu12/09/20063.14 MB160 herë1877 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!