AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Valentina Rama

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Valentina Rama > Nuk të pres as 5 minuta26/07/20103.03 MB401 herë185 herë0
Valentina Rama > Valon - Mos me le28/07/20085.36 MB369 herë5133 herë50
Valentina Rama > Te mundohem20/01/20072.97 MB138 herë532 herë0
Valentina Rama > Më thua të dua21/12/20063.13 MB293 herë1410 herë0
Valentina Rama > Insomnia05/08/20063.05 MB194 herë1174 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!