AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > T > Tingulli 3

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Tingulli 3 > Pot sho përmas - Video Edit22/05/20135.30 MB270 herë134 herë0
Tingulli 3 > Pot sho përmas20/05/20137.96 MB423 herë217 herë0
Tingulli 3 > Në Prishtinë30/01/20133.28 MB343 herë131 herë0
Tingulli 3 > Skillz - High03/08/20117.06 MB1741 herë1907 herë0
Tingulli 3 > Intro24/01/20112.72 MB733 herë379 herë1
Tingulli 3 > Ma i madhi nven - Rock Version24/01/20113.72 MB730 herë546 herë0
Tingulli 3 > Ermali - I kom24/01/20113.80 MB707 herë810 herë0
Tingulli 3 > Flori - Ani ani syn24/01/20113.15 MB1021 herë1010 herë0
Tingulli 3 > 1 Splif mas koncertit24/01/20112.68 MB734 herë481 herë0
Tingulli 3 > Tuna - Kallzom ku arrite24/01/20113.44 MB683 herë523 herë0
Tingulli 3 > NewPorn - Thats it24/01/20113.91 MB538 herë336 herë0
Tingulli 3 > Lyrical Son - Na e bojna nice24/01/20113.53 MB641 herë448 herë1
Tingulli 3 > Gjithë24/01/20112.56 MB518 herë239 herë0
Tingulli 3 > Ma i madhi nven - Hip Hop Version24/01/20113.30 MB559 herë362 herë0
Tingulli 3 > Ermal Fejzullahu - I kom02/08/20103.86 MB1330 herë2221 herë5
Tingulli 3 > Një e boj26/07/20104.12 MB898 herë773 herë0
Tingulli 3 > Asniherë11/05/20105.08 MB1600 herë2196 herë7
Tingulli 3 > Soni - Po du18/04/20103.68 MB1127 herë1040 herë1
Tingulli 3 > Kalle29/07/20084.17 MB776 herë14819 herë121
Tingulli 3 > Dj Blunt - Pooo07/07/20083.75 MB530 herë6776 herë12
Tingulli 3 > Dj Blunt - Deshu07/07/20083.32 MB572 herë6241 herë29
Tingulli 3 > Soni - Me merr07/07/20083.65 MB581 herë8752 herë102
Tingulli 3 > Un e boj07/07/20082.78 MB614 herë5351 herë36
Tingulli 3 > Superstar07/07/20082.75 MB588 herë4919 herë22
Tingulli 3 > Pika per vesh07/07/20082.98 MB553 herë4189 herë32
Tingulli 3 > Mix407/07/20084.06 MB496 herë3159 herë13
Tingulli 3 > Mix307/07/20084.09 MB441 herë2565 herë11
Tingulli 3 > Mix207/07/20084.09 MB387 herë1986 herë11
Tingulli 3 > Mix107/07/20084.09 MB428 herë2114 herë7
Tingulli 3 > Ana e djatht Ana e majt07/07/20083.34 MB611 herë4289 herë29
Tingulli 3 > K - Master - Drog për vesh30/10/20073.93 MB568 herë2546 herë48
Tingulli 3 > 50 cent - Kule me limona (in da club mix) - Jay Koly show26/10/20074.23 MB635 herë1434 herë9
Tingulli 3 > 100% trend25/12/20063.41 MB590 herë2229 herë10
Tingulli 3 > Dj Caja - 100 Trent - Remix21/12/20065.10 MB436 herë1045 herë1
Tingulli 3 > Po shihet ashiqare (feat K-Master & Da Ghost)09/08/2006936.00 KB544 herë7570 herë16
Tingulli 3 > Dridhe (feat Chili)09/08/20063.73 MB658 herë7250 herë19
Tingulli 3 > Babës09/08/20063.61 MB711 herë9228 herë33
Tingulli 3 > Skiit09/08/20063.32 MB431 herë4452 herë13
Tingulli 3 > A e din se... (feat Skillz)09/08/20063.83 MB645 herë10996 herë52
Tingulli 3 > Little Mommy (feat Stine)09/08/20063.75 MB455 herë5666 herë10
Tingulli 3 > Shut Goll (feat Kaos)09/08/20063.43 MB501 herë5026 herë17
Tingulli 3 > Qika krejt duart nalt (feat. Vesa & Teuta)09/08/20063.76 MB608 herë6503 herë37
Tingulli 3 > Te 2 (feat Elvana Gjata)09/08/20063.56 MB720 herë10092 herë13
Tingulli 3 > Intro09/08/20061.17 MB391 herë2715 herë9
Tingulli 3 > Bythen e Mire (Me Chillin)28/06/20065.73 MB761 herë7483 herë26

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!