AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > J > Julka

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Julka > Mëngjesi pa ty07/07/20104.13 MB408 herë228 herë0
Julka > Dj Doni - Bla bla bla - Remix28/03/20085.33 MB135 herë824 herë0
Julka > Bla Bla Bla30/10/20073.55 MB289 herë2186 herë14
Julka > Vetem Ne20/12/20062.94 MB152 herë1208 herë2
Julka > Te ndjej20/12/20063.92 MB264 herë1550 herë2
Julka > Te me falesh20/12/20063.26 MB145 herë990 herë1
Julka > Sa here ti me shikon20/12/20064.60 MB254 herë1000 herë3
Julka > Pantera20/12/20062.85 MB107 herë459 herë0
Julka > Naten e mire20/12/20063.11 MB130 herë980 herë4
Julka > Mengjezi pa Ty20/12/20064.08 MB176 herë920 herë1
Julka > Kuklla20/12/20063.24 MB112 herë514 herë7
Julka > I embel si kripa20/12/20063.03 MB386 herë742 herë1
Julka > Gejej zemren20/12/20063.98 MB143 herë626 herë0
Julka > Fajet20/12/20062.93 MB98 herë498 herë0
Julka > Epilog20/12/20062.59 MB104 herë404 herë0
Julka > Egzistoj20/12/20064.01 MB194 herë926 herë1
Julka > Duhet me shum20/12/20064.13 MB134 herë587 herë0
Julka > Cfar The20/12/20062.65 MB132 herë543 herë1
Julka > Amin20/12/20062.78 MB278 herë1351 herë5
Julka > Ai20/12/20063.16 MB116 herë834 herë1
Julka > Kurrë mos thuaj jo28/06/20064.00 MB1681 herë1411 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!