AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Gazmend Rama

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Gazmend Rama > Ska rrepriza31/07/20123.20 MB290 herë89 herë0
Gazmend Rama > Me Mercedes31/07/20123.49 MB364 herë165 herë0
Gazmend Rama > Jam seriozë31/07/20123.92 MB234 herë71 herë0
Gazmend Rama > Mimoza31/07/20122.85 MB619 herë123 herë0
Gazmend Rama > Tung, tung Shqipri31/07/20122.77 MB248 herë62 herë0
Gazmend Rama > Tallava me refleks31/07/20125.19 MB220 herë79 herë0
Gazmend Rama > Unaza e arrit31/07/20123.43 MB211 herë65 herë0
Gazmend Rama > Frangat si sheqer31/07/20123.84 MB253 herë92 herë0
Gazmend Rama > Instrumental - Live02/08/20118.05 MB428 herë126 herë0
Gazmend Rama > Unaz, moj unaz e artë - Live02/08/20114.03 MB424 herë149 herë0
Gazmend Rama > Moj katile qka më ke ba - Live02/08/20116.83 MB430 herë138 herë0
Gazmend Rama > Kuku qka të ka gjet moj Zade - Live02/08/20112.16 MB356 herë132 herë0
Gazmend Rama > Anila moj Anlina - Live02/08/201116.67 MB314 herë125 herë0
Gazmend Rama > Kalimashi26/07/20103.61 MB788 herë316 herë0
Gazmend Rama > Sytë e tu01/07/20104.09 MB793 herë457 herë0
Gazmend Rama > Rruga jonë01/07/20103.36 MB593 herë319 herë0
Gazmend Rama > Qysh po më thu grun me lshu01/07/20103.07 MB771 herë461 herë0
Gazmend Rama > Prej familjes kur u ndava01/07/20103.03 MB555 herë321 herë0
Gazmend Rama > Ketë dashuri se luan as topi01/07/20103.39 MB528 herë250 herë0
Gazmend Rama > Herë si lyps e herë si mbret30/06/20104.58 MB527 herë296 herë0
Gazmend Rama > Pse po brendon shpirti29/06/20105.01 MB461 herë224 herë0
Gazmend Rama > Mos e bon djal veten hor29/06/20105.19 MB460 herë249 herë0
Gazmend Rama > Kjo e treta e vërteta29/06/20104.42 MB519 herë229 herë0
Gazmend Rama > Tallava29/07/20082.13 MB891 herë5699 herë32
Gazmend Rama > Si sheqer07/07/2008811.51 KB529 herë3405 herë6
Gazmend Rama > Qaj aktore qaj07/07/20085.02 MB518 herë2807 herë10
Gazmend Rama > Pare pare07/07/20084.35 MB640 herë2539 herë5
Gazmend Rama > Me qellim pa qellim07/07/20084.99 MB527 herë1813 herë6
Gazmend Rama > Bukuroshja07/07/20085.36 MB598 herë1937 herë0
Gazmend Rama > Afrohu07/07/20086.13 MB478 herë1869 herë1
Gazmend Rama > Pavarsia28/03/20085.37 MB420 herë3478 herë20
Gazmend Rama > Telefoni kur cingrron24/01/20082.55 MB647 herë12255 herë94
Gazmend Rama > Afrimi - Tallava 200824/01/20085.25 MB486 herë7732 herë47
Gazmend Rama > Zemer hekur zemer gur11/12/20073.07 MB470 herë6208 herë19
Gazmend Rama > Mbulesa - Ilahije11/12/20074.02 MB449 herë7811 herë92
Gazmend Rama > Valtoni dhe Esmerallda - Tallava20/01/20074.55 MB451 herë1463 herë0
Gazmend Rama > Zadja11/07/20062.20 MB459 herë3107 herë0
Gazmend Rama > Zoti ju bekoft06/07/20065.23 MB500 herë4087 herë4
Gazmend Rama > Zeshkane me sy te zi06/07/20064.24 MB561 herë5757 herë11
Gazmend Rama > Vetëm ty të kam06/07/20065.68 MB520 herë5361 herë2
Gazmend Rama > Ty me sy boj qielli06/07/20065.36 MB495 herë3344 herë0
Gazmend Rama > Ne qiell a në tokë jeton ti06/07/20065.71 MB447 herë3750 herë2
Gazmend Rama > Jo nuk ndahet Mitrovica06/07/20065.14 MB447 herë3356 herë4
Gazmend Rama > Je e bukur si pranvera06/07/20065.73 MB562 herë3861 herë0
Gazmend Rama > Hajde moj lorina06/07/20065.48 MB555 herë10166 herë7
Gazmend Rama > Eja mos me le në ënder06/07/20064.24 MB539 herë6384 herë8
Gazmend Rama > Alo, alo06/07/20065.56 MB770 herë14639 herë50

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!